Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Christine Myrberg

Christine Myrberg

Om mig

Målmedveten, erfaren och lojal. Jag har över tjugo års erfarenhet inom försäljning och kundrelationer och är sedan 2017 verksam som fastighetsmäklare. Idag förmedlar jag framgångsrikt bostäder i Göteborg, och framförallt i Mölndal där jag sedan många år tillbaka har varit verksam. Jag har en genuin kunskap om området, vilket gör att jag kan skräddarsy och koppla ihop rätt köpare med rätt objekt med stor omsorg. Varmt välkommen att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Larssons Berg 5, Stensjön, Mölndals kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Larssons Berg 5

Lägenhet
Stensjön, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75,5 m²

3 rum

5 530 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 350 000 kr-2 %

57 616 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Lindesnäs 702

Fritidshus
Rödön, Uddevalla kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

3 rum

979 m²

Slutpris 1 860 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ebbe Lieberathsgatan 16C, Fredriksdal, Göteborgs kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Ebbe Lieberathsgatan 16C

Lägenhet
Fredriksdal, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,5 m²

2 rum

3 123 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-7 %

48 598 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gyllenkrooksgatan 1, Johanneberg, Göteborgs kommun
  • Såld 1 nov. 2025

Gyllenkrooksgatan 1

Lägenhet
Johanneberg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

2,5 rum

4 048 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr-4 %

60 769 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Lekevallsgatan 37

Radhus
Toltorpsdalen, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

148+15 m²

7 rum

367 m²

Slutpris 7 450 000 kr-9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jul. 2025

Vänortsgatan 8

Lägenhet
Bosgården, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

19,5 m²

1 rum

1 987 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-12 %

56 410 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Nordostpassagen 44

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

1,5 rum

3 839 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr±0 %

64 103 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Lindesnäs 705

Fritidshus
Rödön, Uddevalla kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

4 rum

431 m²

Slutpris 3 700 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 8