Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
4 rum radhus på Skogstorpsvägen 7 Tegelhagen, Sollentuna kommun - bild 1
4 rum radhus på Skogstorpsvägen 7 Tegelhagen, Sollentuna kommun - bild 2
4 rum radhus på Skogstorpsvägen 7 Tegelhagen, Sollentuna kommun - bild 3
4 rum radhus på Skogstorpsvägen 7 Tegelhagen, Sollentuna kommun - bild 4
4 rum radhus på Skogstorpsvägen 7 Tegelhagen, Sollentuna kommun - bild 5
Kommande

Skogstorpsvägen 7

Radhus
Tegelhagen, Sollentuna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
106 m²
4 rum
6 959 kr/mån

Välkomna till detta trivsamma och välplanerade radhus i populära Tegelhagen i Sollentuna! Här erbjuds 106 kvm fördelade på två våningsplan med 4 rum och kök, varav 3 rymliga sovrum – perfekt för familjen som söker ett bekvämt och naturnära boende. Bostaden har ett privat och lugnt läge med både fram- och baksida. På baksidan väntar en stor, ljuvlig uteplats som vetter mot skog och grönska – en…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 rum radhus på Våtmarksvägen 24 Järvastaden, Solna kommun - bild 1
5 rum radhus på Våtmarksvägen 24 Järvastaden, Solna kommun - bild 2
5 rum radhus på Våtmarksvägen 24 Järvastaden, Solna kommun - bild 3
5 rum radhus på Våtmarksvägen 24 Järvastaden, Solna kommun - bild 4
5 rum radhus på Våtmarksvägen 24 Järvastaden, Solna kommun - bild 5
Kommande

Våtmarksvägen 24

Radhus
Järvastaden, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
137 + 6 m²
5 rum
202 m² tomt

Välkommen till ett hem som inte bara erbjuder fyra väggar och ett tak, utan en plats där familjelivet får blomstra. På Våtmarksvägen 24, mitt i hjärtat av barnvänliga Järvastaden, väntar ett radhus skapat för familjer som vill ha både funktion, känsla och närhet till natur och stad. Ett hem där små fötter springer över varma trägolv och där skratten från barnrummet blandas med doften av nybakat i…

Premium
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Boplatsvägen 19 Järvastaden / Brotorp, Sundbybergs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Boplatsvägen 19 Järvastaden / Brotorp, Sundbybergs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Boplatsvägen 19 Järvastaden / Brotorp, Sundbybergs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Boplatsvägen 19 Järvastaden / Brotorp, Sundbybergs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Boplatsvägen 19 Järvastaden / Brotorp, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Boplatsvägen 19

Lägenhet
Järvastaden / Brotorp, Sundbybergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
89 m²
4 rum
vån 2/4
6 591 kr/mån

Välplanerad - Genomgående planlösning - Stora sociala ytor - Bra sovrum Väldisponerad fyra i lugnt och mysigt läge. Här samsas en social och inbjudande planlösning mellan kök och vardagsrum, tre bra sovrum varav två intill varann mot innergård, lyxigt stort badrum och en välkomnande hall med goda förvaringsmöjligheter. fint skick och sobra färgval skapar en harmonisk och stilsäker känsla. Bra…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Vinthundsgatan 2A Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Vinthundsgatan 2A Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Vinthundsgatan 2A Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Vinthundsgatan 2A Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Vinthundsgatan 2A Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Vinthundsgatan 2A

Lägenhet
Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
98,5 m²
4 rum
vån 1
7 108 kr/mån

Radhuskänsla - Stor stenlagd uteplats - Möjlighet till 5 rok - lugnt läge mot gård - härliga sociala ytor - tre stora sovrum - Dubbla badrum & klädkammare Äntligen kan vi presentera en ljuvlig fyra med solig uteplats i grönskande läge mot gård, här kombineras de bästa fördelarna mellan att bo i bostadsrätt och radhuskänsla! Optimalt planerad hem med öppen planlösning, stort kök och matplats…

Premium
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Boplatsvägen 15 Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Boplatsvägen 15 Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Boplatsvägen 15 Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Boplatsvägen 15 Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Boplatsvägen 15 Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Boplatsvägen 15

Lägenhet
Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 100 000 kr
64 m²
2 rum
vån 2/5
5 004 kr/mån
48 438 kr/m²

STOR BALKONG MOT GÅRD - MÖJLIGHET TILL 3 ROK - FINT SKICK - GENOMGÅENDE PLANLÖSNING Äntligen kan vi presentera denna pärla i hjärtat av populära Järvastaden! Bostaden karaktäriseras av en fantastisk rymd, ett insynsfritt och trevligt läge samt fin utsikt över föreningens grönskande innergård. Från bostadens samtliga fönsterpartier har ni utsikt över omgivande grönska och gemytliga…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ursvik, Sundbybergs kommun
Kommande

Oxenstiernas Allé 35

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 495 000 kr
87 m²
3 rum
vån 1/4
6 241 kr/mån
40 172 kr/m²
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Boplatsvägen 6, 2 tr Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Boplatsvägen 6, 2 tr Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Boplatsvägen 6, 2 tr Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Boplatsvägen 6, 2 tr Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Boplatsvägen 6, 2 tr Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Boplatsvägen 6, 2 tr

Lägenhet
Brotorp-Järvastaden, Sundbybergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Pris på förfrågan
68 m²
3 rum
vån 2/4
5 442 kr/mån

Välkomna till denna optimalt planerade gaveltrea i mysiga Brotorp/Järvastaden! Här erbjuds en fantastiskt trivsam planlösning med fönster i tre väderstreck, stor balkong i bästa solläge samt ett lugnt och grönskande läge med utsikt över trevliga omgivningar. Tänk att få bo så centralt men ändå så naturnära! Brf Löparen i Sundbyberg är en välskött bostadsrättsförening med engagerad styrelse som…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 7