Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Julia Mant (f.d. Laitinen)

Julia Mant (f.d. Laitinen)

Om mig

Mäklare i Solna i över 5 år - fokus på bäst betalt! Som mäklare värdesätter jag att vara delaktig genom hela min kunds process, från start till mål. En personlig relation, tillgänglighet och stort engagemang är för mig nyckeln till ett fantastiskt samarbete. Jag drivs av att ständigt överträffa mina kunders förväntningar och detta gör jag genom att leverera en trygg tjänst med hög kvalitet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Carl Malmstens Väg 6, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Carl Malmstens Väg 6

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,2 m²

2 rum

2 711 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

56 391 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Illerstigen 38, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Illerstigen 38

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98 m²

4 rum

5 479 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 120 000 kr+7 %

62 449 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skogsslingan 11, Charlottenberg, Danderyds kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Skogsslingan 11

Lägenhet
Charlottenberg, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

45,5 m²

2 rum

3 455 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 080 000 kr+3 %

67 692 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lostigen 1, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Lostigen 1

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 543 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 250 000 kr+3 %

59 091 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lostigen 24, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Lostigen 24

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50,5 m²

2 rum

4 196 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr+4 %

57 426 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mörbylund 19, Mörbylund, Danderyds kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Mörbylund 19

Lägenhet
Mörbylund, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

82 m²

3 rum

5 714 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 150 000 kr+4 %

50 610 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Regementsgatan 56, Ritorp, Solna kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Regementsgatan 56

Lägenhet
Ritorp, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72,1 m²

3 rum

4 206 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+3 %

46 463 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rådjursstigen 18, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 4 okt. 2025

Rådjursstigen 18

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

3 rum

3 033 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 005 000 kr+3 %

59 776 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Eskadervägen 42, Näsbypark, Täby kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Eskadervägen 42

Lägenhet
Näsbypark, Täby kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

26 m²

1 rum

2 142 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr+10 %

63 462 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Invernessvägen 10, Inverness, Danderyds kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Invernessvägen 10

Lägenhet
Inverness, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

21 m²

1 rum

2 432 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 720 000 kr+8 %

81 905 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sätraängsvägen 146, Sätraäng, Danderyds kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Sätraängsvägen 146

Lägenhet
Sätraäng, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76 m²

3 rum

6 536 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 585 000 kr+3 %

47 171 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Järvstigen 7, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Järvstigen 7

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

32 m²

1 rum

1 896 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 410 000 kr+7 %

75 313 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lostigen 6, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Lostigen 6

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

4 315 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

52 330 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lostigen 6, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Lostigen 6

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

6 087 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 970 000 kr+7 %

52 933 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klostervägen 3A, Inverness, Danderyds kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Klostervägen 3A

Lägenhet
Inverness, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

36 m²

1,5 rum

3 781 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 360 000 kr+8 %

65 556 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Järvstigen 5, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Järvstigen 5

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49,7 m²

2 rum

2 944 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

60 262 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sylvangatan 9, Haga Norra, Solna kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Sylvangatan 9

Lägenhet
Haga Norra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

3 694 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 005 000 kr+8 %

65 326 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rådjursstigen 36, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Rådjursstigen 36

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

3 487 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 650 000 kr+3 %

58 861 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Evenemangsgatan 30, Arenastaden, Solna kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Evenemangsgatan 30

Lägenhet
Arenastaden, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

3 054 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 090 000 kr+3 %

63 061 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rådjursstigen 18, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 31 aug. 2025

Rådjursstigen 18

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

3 rum

2 994 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 705 000 kr±0 %

55 299 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Björnstigen 111, Bergshamra, Solna kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Björnstigen 111

Lägenhet
Bergshamra, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

2 320 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 140 000 kr+5 %

54 138 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Anders Lundströms gata 4, Frösunda, Solna kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Anders Lundströms gata 4

Lägenhet
Frösunda, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87 m²

3 rum

5 315 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 950 000 kr+2 %

56 897 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mörbylund 25, Mörbylund, Danderyds kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Mörbylund 25

Lägenhet
Mörbylund, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

36,5 m²

1 rum

2 977 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 375 000 kr+1 %

65 068 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Jungfrudansen 50, Huvudsta, Solna kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Jungfrudansen 50

Lägenhet
Huvudsta, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

3 750 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr+4 %

49 324 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klostervägen 3A, Inverness, Danderyds kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Klostervägen 3A

Lägenhet
Inverness, Danderyds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

4 491 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr+2 %

64 444 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 31