Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Katarina Bangata 19, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Katarina Bangata 19

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

31 m²

1 rum

2 164 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 225 000 kr+24 %

136 290 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Handelsvägen 22

Lägenhet
Enskede, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

3 rum

4 050 kr/mån

Slutpris 7 800 000 kr

120 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tobaksspinnargatan 4, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 28 apr. 2026

Tobaksspinnargatan 4

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

1,5 rum

2 449 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 250 000 kr+25 %

134 615 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Färgargårdstorget 18

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72,5 m²

3 rum

4 228 kr/mån

Slutpris 6 350 000 kr

87 586 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Råsundavägen 69C

Lägenhet
Solna, Solna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

26 m²

1 rum

2 001 kr/mån

Slutpris 2 375 000 kr

91 346 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Norra Stationsgatan 95A, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 26 apr. 2026

Norra Stationsgatan 95A

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

91 m²

4 rum

3 934 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 470 000 kr+9 %

93 077 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Helgalunden 1

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

5 479 kr/mån

Slutpris 6 450 000 kr

111 207 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Krukmakargatan 10, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Krukmakargatan 10

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

2,5 rum

3 545 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 000 000 kr+3 %

101 449 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindvallsplan 4, 1.5tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Lindvallsplan 4, 1.5tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

1 rum

2 746 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 850 000 kr+4 %

96 250 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kyrkogårdsvägen 115, Enskededalen, Stockholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Kyrkogårdsvägen 115

Lägenhet
Enskededalen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

5 019 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr-2 %

52 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ringvägen 131B, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Ringvägen 131B

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

1,5 rum

2 426 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 430 000 kr+14 %

113 590 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Ringvägen 155A

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

2 rum

2 303 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr

134 286 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Peter Myndes backe 20, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Peter Myndes backe 20

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

2 rum

4 404 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 850 000 kr+1 %

94 355 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grindsgatan 31, 5tr, Södermalm/Sofia, Stockholms kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Grindsgatan 31, 5tr

Lägenhet
Södermalm/Sofia, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

21 m²

1 rum

1 340 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 520 000 kr+10 %

120 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hökens gata 6, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 18 apr. 2026

Hökens gata 6

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

106 m²

3 rum

5 033 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 14 100 000 kr+4 %

133 019 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Ringvägen 158

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

3 567 kr/mån

Slutpris 5 475 000 kr

130 357 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tavastgatan 43, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Tavastgatan 43

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

38,8 m²

1,5 rum

3 252 kr/mån

Slutpris 4 225 000 kr+14 %

108 892 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Östgötagatan 26, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Östgötagatan 26

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56 m²

2 rum

1 441 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 000 000 kr+21 %

107 143 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vallfartsvägen 6 1.5tr, Aspudden, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Vallfartsvägen 6 1.5tr

Lägenhet
Aspudden, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

3 255 kr/mån

Slutpris 2 950 000 kr+18 %

84 286 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Gotlandsgatan 76A

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

3 137 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 000 000 kr

142 857 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Folkungagatan 74, 5tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Folkungagatan 74, 5tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 459 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 400 000 kr

140 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Doktor Abelins gata 6, 2tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Doktor Abelins gata 6, 2tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

26 m²

1 rum

1 626 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+11 %

119 231 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lindhagensgatan 61, Kungsholmen/Thorildsplan, Stockholms kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Lindhagensgatan 61

Lägenhet
Kungsholmen/Thorildsplan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

2 rum

2 884 kr/mån

Slutpris 3 825 000 kr+6 %

98 077 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Vegagatan 18, 3 tr, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Vegagatan 18, 3 tr

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

27 m²

1 rum

1 813 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 650 000 kr+11 %

135 185 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Wollmar Yxkullsgatan 10, 3tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Wollmar Yxkullsgatan 10, 3tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

41 m²

2 rum

1 327 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 250 000 kr+25 %

128 049 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 50 av 303