Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Didrik Peterson

Didrik Peterson

Om mig

Som din mäklare kan du räkna med att jag alltid är tillgänglig och påläst!
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 22, mot gård Södermalm, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 22, mot gård Södermalm, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 22, mot gård Södermalm, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 22, mot gård Södermalm, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Tjärhovsgatan 22, mot gård Södermalm, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 17 maj kl 12:00

Tjärhovsgatan 22, mot gård

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 995 000 kr
19 m²
1 rum
vån 1
2 388 kr/mån
105 000 kr/m²

Varmt välkommen till en smart planerad etta med generöst ljusinsläpp och rofyllt gårdsläge! På en mycket eftertraktad adress finner du denna välplanerade bostad där varje kvadratmeter utnyttjas på bästa sätt. Här erbjuds ett välutrustat kök med goda arbetsytor, samt plats för både soffa, säng och matbord i en optimal planlösning. Förvaringsmöjligheterna är goda och bidrar till ett praktiskt…

Premium
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 1