- Sök mäklare
- Erik Olsson Fastighetsförmedling
- Anna Dahlman
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.
Maps Data: Google © 2026
Kocksgatan 55
Stockholm, Stockholms kommun
36 m²
2 rum
Slutpris 4 100 000 kr±0 %
113 889 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Wollmar Yxkullsgatan 5
Södermalm, Stockholms kommun
58 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 6 850 000 kr+19 %
118 103 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Kocksgatan 55
Södermalm, Stockholms kommun
36 m²
2 rum
Slutpris 4 020 000 kr+15 %
111 667 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erstagatan 3
Södermalm, Stockholms kommun
45 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 4 595 000 kr+7 %
102 111 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Igeldammsgatan 5
Kungsholmen, Stockholms kommun
41 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 5 750 000 kr-3 %
140 244 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Härbärgesvägen 1
Aspudden, Stockholms kommun
57 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 4 520 000 kr+23 %
79 298 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Agnes Lagerstedts gata 12
Hägersten, Stockholms kommun
55 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 650 000 kr+15 %
48 182 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Folkungagatan 91
Södermalm, Stockholms kommun
45,5 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 5 800 000 kr+32 %
127 473 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Södervägen 68
Viggbygärdet, Täby kommun
35 m²
1,5 rum
Slutpris 2 000 000 kr+3 %
57 143 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Visar alla 9