Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Granviksgården 15

Lägenhet
Granvik, Vellinge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

134 m²

5 rum

8 981 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-6 %

35 075 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Oxgränd 6

Villa
Falsterbo, Vellinge kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

146+28 m²

7 rum

585 m²

Slutpris 7 000 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tallvägen 39, Häljarp, Landskrona kommun
  • Såld 12 maj. 2025

Tallvägen 39

Villa
Häljarp, Landskrona kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

110+60 m²

4 rum

694 m²

Slutpris 3 650 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mossängen sommarstad, gång 1, nr 374, Mossängen, Malmö kommun
  • Såld 10 maj. 2025

Mossängen sommarstad, gång 1, nr 374

Fritidshus
Mossängen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51+5 m²

1 rum

378 m²

Slutpris 980 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Håkanstorpsvägen 1B

Lägenhet
Håkanstorp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

6 005 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 470 000 kr-2 %

19 600 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Högalids yttergränd 18

Radhus
Högalid, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

149 m²

5 rum

390 m²

Slutpris 3 425 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Ystadsgatan 31

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

3 536 kr/mån

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

37 375 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klorofyllgången 2C, Åkeshall, Ystads kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Klorofyllgången 2C

Lägenhet
Åkeshall, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

107 m²

4 rum

7 771 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-11 %

11 682 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hyllegatan 3B, Hälsobacken, Ystads kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Hyllegatan 3B

Lägenhet
Hälsobacken, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60,5 m²

2 rum

5 200 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 245 000 kr-4 %

20 579 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Falsterbogatan 12B, Folkets Park, Malmö kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Falsterbogatan 12B

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

2,5 rum

3 669 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 885 000 kr+2 %

37 700 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rungatan 11, Eriksfält, Malmö kommun
  • Såld 7 maj. 2025

Rungatan 11

Villa
Eriksfält, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

159+100 m²

7 rum

853 m²

Slutpris 5 600 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Nobelvägen 117E

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 785 kr/mån

Slutpris 1 485 000 kr-1 %

28 558 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Södra Förstadsgatan 121E

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55,3 m²

2 rum

3 751 kr/mån

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

25 316 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kockumsgatan 6, Davidshall, Malmö kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Kockumsgatan 6

Lägenhet
Davidshall, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85 m²

3 rum

5 133 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

58 765 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gjuterigatan 76, Gjuteriet, Ystads kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Gjuterigatan 76

Radhus
Gjuteriet, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

161 m²

5 rum

7 160 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-5 %

16 149 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kurlands byaväg 6-11, Kurland, Trelleborgs kommun
  • Såld 1 maj. 2025

Kurlands byaväg 6-11

Villa
Kurland, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

99+58 m²

5 rum

1 294 m²

Slutpris 2 810 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Stora Beddinge byaväg 60-0, Klagstorp, Trelleborgs kommun
  • Såld 1 maj. 2025

Stora Beddinge byaväg 60-0

Villa
Klagstorp, Trelleborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

200+30 m²

11 rum

1 686 m²

Slutpris 2 750 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 476 - 492 av 492