Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Elin Bengtsson

Elin Bengtsson

Om mig

Som född och uppvuxen i Ystad kommun har jag en stark lokal förankring och ett genuint intresse för att hjälpa dig som vill sälja bostad i Ystad med omnejd. Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2015, med ett kortare uppehåll för föräldraledighet, och har under åren haft förmånen att hjälpa hundratals kunder genom en av livets största affärer. Sedan starten av min karriär har jag återkommande blivit prisad för högt NKI vilket är ett kvitto på att nöjda kunder är det viktigaste för mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Violgången 156, Östra Sommarstadens koloniområde, Ystads kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Violgången 156

Fritidshus
Östra Sommarstadens koloniområde, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

360 m²

Slutpris 530 000 kr-11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Österlenvägen 511, Valleberga, Ystads kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Österlenvägen 511

Villa
Valleberga, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

189+25 m²

8 rum

1 630 m²

Slutpris 2 450 000 kr-18 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klorofyllgången 2C, Åkeshall, Ystads kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Klorofyllgången 2C

Lägenhet
Åkeshall, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

107 m²

4 rum

7 771 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-11 %

11 682 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hyllegatan 3B, Hälsobacken, Ystads kommun
  • Såld 9 maj. 2025

Hyllegatan 3B

Lägenhet
Hälsobacken, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60,5 m²

2 rum

5 200 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 245 000 kr-4 %

20 579 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gjuterigatan 76, Gjuteriet, Ystads kommun
  • Såld 5 maj. 2025

Gjuterigatan 76

Radhus
Gjuteriet, Ystads kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

161 m²

5 rum

7 160 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr-5 %

16 149 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 30 av 30