Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Morotstaden 18

Lägenhet
Nävekvarn, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

99 m²

3 rum

3 632 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr+13 %

8 586 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 151 - 151 av 151