Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Pär Nilsson

Pär Nilsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Ahlbergers väg 4C

Lägenhet
Nyköping, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55,5 m²

2 rum

3 402 kr/mån

Slutpris 740 000 kr-7 %

13 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Buskhyttegård Solvillan 1

Villa
Nyköping, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

118+145 m²

6 rum

1 872 m²

Slutpris 3 800 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Oppeby gård 53, Oppeby gård, Nyköpings kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Oppeby gård 53

Lägenhet
Oppeby gård, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47,5 m²

1 rum

3 672 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 425 000 kr-35 %

8 947 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Runebergsgatan 72, Isaksdal, Nyköpings kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Runebergsgatan 72

Lägenhet
Isaksdal, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

58,5 m²

2 rum

4 225 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 650 000 kr±0 %

11 111 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Östra Kyrkogatan 19B

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 647 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-5 %

18 868 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Krukmakaregatan 5

Lägenhet
Högbrunn, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

3 rum

5 444 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-15 %

19 186 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grönviksvägen 17, Danvik, Oxelösunds kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Grönviksvägen 17

Fritidshus
Danvik, Oxelösunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

1 500 m²

Slutpris 3 025 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Hägervägen 59

Radhus
Rosenkälla, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

81+75 m²

3 rum

164 m²

Slutpris 2 125 000 kr-6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Kesta Sjöstugan 3

Fritidshus
Runtuna, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

57 m²

4 rum

2 706 m²

Slutpris 1 350 000 kr-32 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Runebergsgatan 58, Isaksdal, Nyköpings kommun
  • Såld 25 jul. 2025

Runebergsgatan 58

Lägenhet
Isaksdal, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

37 m²

1 rum

2 909 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 420 000 kr-12 %

11 351 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 jul. 2025

Borgdalsgången 4

Radhus
Harg, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

102 m²

3 rum

5 587 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr-15 %

11 275 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Bogslöt 22

Fritidshus
Ladängen, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

49+20 m²

2 rum

3 882 m²

Slutpris 1 100 000 kr-12 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fada Mjölnarbostaden 1, Fada, Nyköpings kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Fada Mjölnarbostaden 1

Villa
Fada, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

126+48 m²

4 rum

2 434 m²

Slutpris 3 530 000 kr-32 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Smålandsvägen 4C

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

32 m²

1 rum

2 167 kr/mån

Slutpris 235 000 kr-41 %

7 344 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grönholmsvägen 2, Danvik, Oxelösunds kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Grönholmsvägen 2

Fritidshus
Danvik, Oxelösunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

1 592 m²

Slutpris 3 950 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Morotstaden 18

Lägenhet
Nävekvarn, Nyköpings kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

99 m²

3 rum

3 632 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr+13 %

8 586 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 16