Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Erik Landelius

Erik Landelius

Om mig

Mötet med nya människor och möjligheten att vara en viktig del av så betydande livshändelser som försäljning eller köp av en bostad har starkt motiverat mig att välja yrket som fastighetsmäklare. Min ambition är att skapa långvariga relationer och att vara en pålitlig följeslagare för mina kunder genom livets olika stadier och behov. Jag ser varje bostadsaffär som unik och jag är här för att stödja er genom hela processen – oavsett om det gäller köp eller försäljning.
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Kornellvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kornellvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kornellvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kornellvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kornellvägen 18 Bettorp, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Kornellvägen 18

Lägenhet
Bettorp, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 650 000 kr
76 m²
3 rum
vån 4/4
5 557 kr/mån
21 711 kr/m²

Välkommen till Kornellvägen 18 – ett av föreningens mest attraktiva lägen. Här bor du i ett eftertraktat hörnläge högst upp i huset, med en stor balkong i västerläge som fångar eftermiddags- och kvällssolen – en kombination som sällan erbjuds. Läget ger ett fritt och insynsskyddat boende med ljusinsläpp från flera väderstreck. Tillsammans med den inglasade balkongen skapas en tydlig variation…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Hälsogränd 121 Örebro, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Hälsogränd 121 Örebro, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Hälsogränd 121 Örebro, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Hälsogränd 121 Örebro, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Hälsogränd 121 Örebro, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Hälsogränd 121

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
3 195 000 kr
127 m²
4 rum
6 132 kr/mån
25 157 kr/m²

Nu finns möjlighet att förvärva ett rymligt bostadsrättsradhus om 127 kvm på Hälsogränd 121 i omtyckta Brunnsängen i Adolfsberg. Läget utmärker sig med en hörntomt som ger mer yta och ett friare intryck än många andra bostäder i föreningen, samtidigt som framsidan vetter mot en grön och bilfri innergård. Bostaden erbjuder fyra rum med generösa ytor och en planlösning som ger en naturlig…

Premium
Uteplats
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hallsberg, Hallsbergs kommun
Kommande
Budgivning pågår

Östra storgatan 19A

Lägenhet
Hallsberg, Hallsbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
260 000 kr
32,5 m²
1 rum
vån 3/4
3 031 kr/mån
8 000 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 3