Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Beatrice Henriksson

Beatrice Henriksson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Västra Bangatan 33A Centrum, Örebro kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Västra Bangatan 33A Centrum, Örebro kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Västra Bangatan 33A Centrum, Örebro kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Västra Bangatan 33A Centrum, Örebro kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Västra Bangatan 33A Centrum, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Västra Bangatan 33A

Lägenhet
Centrum, Örebro kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 025 000 kr
37,5 m²
1 rum
vån 3/3
3 388 kr/mån
27 333 kr/m²

Välkommen till denna charmiga enrummare på Västra Bangatan 33 i hjärtat av Örebro! Denna lägenhet är perfekt för dig som söker ett centralt boende med alla bekvämligheter inom räckhåll. Lägenheten är välplanerad med smarta lösningar som maximerar både yta och funktion. När du stiger in möts du av en ljus och rymlig bostad där varje kvadratmeter är väl utnyttjad. Det stora fönstret släpper in…

Premium
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 1