Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kastellgatan 21B, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 23 aug. 2025

Kastellgatan 21B

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

31,5 m²

1 rum

3 257 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+5 %

73 016 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordhemsgatan 10, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Nordhemsgatan 10

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63,5 m²

3 rum

4 336 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 915 000 kr+1 %

77 402 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Kobbeslätten 10

Lägenhet
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

5 320 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr-8 %

41 216 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Gjutegården 68

Radhus
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105+12 m²

4 rum

198 m²

Slutpris 5 525 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gullringsvägen 31, Ugglum, Partille kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Gullringsvägen 31

Villa
Ugglum, Partille kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104+65 m²

7 rum

835 m²

Slutpris 7 150 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Linnégatan 55, Linnéstaden, Göteborgs kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Linnégatan 55

Lägenhet
Linnéstaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

1 rum

3 362 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

73 913 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Furuslätten 61, Skintebo, Göteborgs kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Furuslätten 61

Lägenhet
Skintebo, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75 m²

3,5 rum

6 265 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

42 600 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Citrongatan 14, Fiskebäck, Göteborgs kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Citrongatan 14

Villa
Fiskebäck, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

137+46 m²

5 rum

918,3 m²

Slutpris 8 350 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Lillgårdens Gränd 2

Lägenhet
Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75,5 m²

3 rum

4 027 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 150 000 kr-2 %

68 212 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Distansgatan 19

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71 m²

3 rum

6 010 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

28 099 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Sätilavägen 386

Gård/Skog
Sätila, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

172 m²

6 rum

4 ha

Slutpris 6 750 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Annas väg 3

Villa
Särö, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

203 m²

7 rum

1 708 m²

Slutpris 8 700 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025

Stripplekärr 407

Tomt
Ödsmål, Stenungsunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

1 803 m²

Slutpris 695 000 kr-75 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kastellgatan 21B, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 2 aug. 2025

Kastellgatan 21B

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

3 198 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 025 000 kr-2 %

65 761 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Klostergången 9, Masthugget, Göteborgs kommun
  • Såld 1 aug. 2025

Klostergången 9

Lägenhet
Masthugget, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61,5 m²

2 rum

3 855 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr+6 %

43 089 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Billdals hagenväg 3

Villa
Billdal, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144+77 m²

9 rum

8 305,6 m²

Slutpris 10 000 000 kr-16 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Del av Timmerhult 1:12

Tomt
Henån, Orust kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

2 400 m²

Slutpris 725 000 kr-82 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordostpassagen 48, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Nordostpassagen 48

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

1,5 rum

3 775 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 645 000 kr+2 %

67 821 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sjömansgatan 3, Gamla Masthugget, Göteborgs kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Sjömansgatan 3

Lägenhet
Gamla Masthugget, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

21 m²

1 rum

1 877 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr+6 %

88 095 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jul. 2025

Klippan 1H

Lägenhet
Klippan, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

1,5 rum

3 929 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 160 000 kr+8 %

54 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordhemsgatan 48, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Nordhemsgatan 48

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

36 m²

2 rum

3 368 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

76 389 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordostpassagen 31, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Nordostpassagen 31

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

38,9 m²

1,5 rum

1 961 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 840 000 kr+14 %

73 008 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra Särövägen 93, Billdal, Göteborgs kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Södra Särövägen 93

Villa
Billdal, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

151+55 m²

6 rum

896 m²

Slutpris 7 000 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jul. 2025

Tranas väg 10

Villa
Fjordsidan, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

140+8 m²

5 rum

1 587 m²

Slutpris 6 420 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Nordostpassagen 49, Linné, Göteborgs kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Nordostpassagen 49

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

39 m²

1 rum

3 736 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

60 256 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 251 - 275 av 346