Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Charlotte Lind

Charlotte Lind

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Humlekärret 43

Radhus
Billdal, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

113+15 m²

5 rum

92 m²

Slutpris 6 400 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Sisjövägen 193

Radhus
Sisjön, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

146+70 m²

6 rum

157 m²

Slutpris 6 525 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Solliden 14

Villa
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

131 m²

6 rum

699 m²

Slutpris 8 900 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Svindalsvägen 22

Villa
Billdal, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

152 m²

6 rum

1 058 m²

Slutpris 8 600 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Hovås stenbärsväg 5

Lägenhet
Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47,5 m²

2 rum

3 400 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

55 789 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Furuslätten 60

Lägenhet
Skintebo, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

2,5 rum

5 938 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 300 000 kr-6 %

47 143 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 apr. 2026

Smedbergsvägen 25

Villa
Lindome, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

123+113 m²

10 rum

845 m²

Slutpris 5 500 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Växelmyntsgatan 7G

Radhus
Göteborg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105 m²

5 rum

104,7 m²

Slutpris 5 575 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Gåsmossen 81

Radhus
Sisjön, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

113+58 m²

6 rum

121 m²

Slutpris 6 000 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026

Hällstigen 1B

Villa
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

168+114 m²

7 rum

865 m²

Slutpris 10 050 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 feb. 2026

Sisjövägen 549

Radhus
Sisjön, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

146+70 m²

6 rum

144 m²

Slutpris 6 850 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026

Askims skytteväg 10

Villa
Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

157+49 m²

5 rum

1 210 m²

Slutpris 7 800 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Granitvägen 1

Villa
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

170+43 m²

824 m²

Slutpris 8 915 000 kr+11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 dec. 2025

Hedtångsvägen 23

Lägenhet
Nya Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

3 rum

4 723 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-14 %

47 143 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2025

Lomgatan 8

Villa
Långedrag, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

171 m²

6 rum

801,8 m²

Slutpris 9 000 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 nov. 2025

Hovås Allé 24

Lägenhet
Nya Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

84 m²

3 rum

5 766 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr-5 %

50 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 nov. 2025

Lövmossevägen 17

Villa
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

147+45 m²

6 rum

967 m²

Slutpris 8 600 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Sisjövägen 221

Radhus
Sisjön, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120+55 m²

7 rum

98 m²

Slutpris 6 300 000 kr+5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 okt. 2025

Hovås björnbärsgång 6

Villa
Lyckhem, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

107+3 m²

4 rum

250 m²

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Sisjöbäckens Väg 25

Radhus
Sisjön, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

159+16 m²

6 rum

217 m²

Slutpris 7 200 000 kr-4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Kvarnliden 10

Villa
Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

226+12 m²

6 rum

859,2 m²

Slutpris 11 150 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025

Hovås jägareväg 26

Villa
Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

170+82 m²

6 rum

618 m²

Slutpris 10 800 000 kr+8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Hammars badväg 34

Villa
Näset, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

187+65 m²

7 rum

1 023 m²

Slutpris 16 500 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Tåledsvägen 4A

Villa
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

140+35 m²

6 rum

738,5 m²

Slutpris 8 900 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Högenvägen 161

Lägenhet
Kållered, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

82,5 m²

3 rum

5 490 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr±0 %

33 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 34