Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Louise Chruzander

Louise Chruzander

Om mig

Tydlighet, transparens och snabb återkoppling är mina tre viktigaste byggstenar vid förmedling av bostäder. Jag är med dig i hela affären och arbetar hårt för att mina kunder, säljare likväl som köpare, ska känna sig nöjda och trygga genom hela processen. Därför är jag alltid väl påläst och uppdaterad om senaste nytt på marknaden. Att träffa och prata med människor är det roligaste jag vet. Att få förtroendet att hjälpa till vid ert kanske livs största affär är en ära! Jag hoppas vi ses!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Karlavägen 54, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 13 aug. 2025

Karlavägen 54

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

1 221 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 600 000 kr+16 %

145 763 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Värtavägen 24, Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 14 jul. 2025

Värtavägen 24

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52,5 m²

2 rum

1 878 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 200 000 kr+3 %

118 095 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Alströmergatan 32Q, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Alströmergatan 32Q

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

31 m²

1 rum

1 927 kr/mån

Slutpris 3 375 000 kr+13 %

108 871 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Valhallavägen 47, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Valhallavägen 47

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

41 m²

2 rum

2 732 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 475 000 kr-6 %

84 756 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Öregrundsgatan 6, Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Öregrundsgatan 6

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

3 341 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

86 364 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Styrmansgatan 18, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 8 maj. 2025

Styrmansgatan 18

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

2,5 rum

2 791 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 300 000 kr+4 %

138 806 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2025

Smedsbacksgatan 1

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

44 m²

2 rum

3 802 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 025 000 kr+1 %

114 205 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 26 - 32 av 32