Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Annelie Birane

Annelie Birane

Om mig

Med detaljfokus och gedigen fingertoppskänsla skräddarsyr jag affären efter dina behov för att göra din upplevelse så trygg som möjligt. Med tydlighet och ärlighet vägleder jag såväl säljare som köpare genom hela processen, allt för att båda parter ska känna sig som vinnare efter affärens slut. Kontakta mig så hjälper jag dig med en försäljningsplan, värdering eller ger dig allmän rådgivning.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sköntorpsvägen 53, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Sköntorpsvägen 53

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47,3 m²

2 rum

3 654 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

59 197 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Karlskronavägen 17, Björkhagen, Stockholms kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Karlskronavägen 17

Lägenhet
Björkhagen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

3 rum

5 729 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 150 000 kr+7 %

63 846 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Parkallén 11, 4 tr, Täby Park, Täby kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Parkallén 11, 4 tr

Lägenhet
Täby Park, Täby kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

34 m²

1 rum

2 703 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

64 559 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Tjärhovsgatan 22, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Tjärhovsgatan 22

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

19 m²

1 rum

2 388 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr+15 %

121 053 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Forskningsringen 88, 4 tr, Ursvik, Sundbybergs kommun
  • Såld 27 sep. 2025

Forskningsringen 88, 4 tr

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

37,5 m²

2 rum

3 930 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr+10 %

57 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lomvägen 55, Kärrdal, Sollentuna kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Lomvägen 55

Lägenhet
Kärrdal, Sollentuna kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

2 686 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

41 429 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Furusundsgatan 14, Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 20 sep. 2025

Furusundsgatan 14

Lägenhet
Gärdet/Östermalm, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

3 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+5 %

100 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Johanneshovsvägen 153, vån 5+6, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Johanneshovsvägen 153, vån 5+6

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

110 m²

5 rum

6 299 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 550 000 kr+1 %

68 636 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hagaesplanaden 97, Hagastaden, Stockholms kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Hagaesplanaden 97

Lägenhet
Hagastaden, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

2 rum

2 980 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 940 000 kr+13 %

112 571 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sjöviksvägen 59, Liljeholmskajen, Stockholms kommun
  • Såld 10 aug. 2025

Sjöviksvägen 59

Lägenhet
Liljeholmskajen, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97,5 m²

4 rum

5 504 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 450 000 kr+2 %

76 410 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rörviksbacken 5, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Rörviksbacken 5

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

3 rum

4 163 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+9 %

71 698 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Funäsgatan 8, vån 12, Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Funäsgatan 8, vån 12

Lägenhet
Råcksta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

3 312 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

48 889 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sandfjärdsgatan 11, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Sandfjärdsgatan 11

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

2 753 kr/mån

Slutpris 2 535 000 kr+15 %

63 375 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rörviksbacken 9, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 18 jun. 2025

Rörviksbacken 9

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

32 m²

1 rum

3 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+4 %

78 125 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Johanneshovsvägen 145, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Johanneshovsvägen 145

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60 m²

3 rum

4 031 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 950 000 kr+7 %

65 833 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Årstaskogs Väg 10, vån 20, Årstaberg, Stockholms kommun
  • Såld 7 jun. 2025

Årstaskogs Väg 10, vån 20

Lägenhet
Årstaberg, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

33 m²

1 rum

2 911 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 825 000 kr+1 %

85 606 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 16