Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Anna Bäckström

Anna Bäckström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Para 145, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Para 145

Övrigt
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1,2 ha

Slutpris 250 000 kr-62 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sångal 206, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Sångal 206

Gård/Skog
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

150+30 m²

5 rum

Slutpris 1 465 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Terrassvägen 9, Långsele, Sollefteå kommun
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Terrassvägen 9

Villa
Långsele, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

146+19 m²

7 rum

1 283 m²

Slutpris 800 000 kr-16 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Backgränd 2F, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 17 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Backgränd 2F

Lägenhet
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74,5 m²

3 rum

4 911 kr/mån

Slutpris 180 000 kr-10 %

2 416 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hökstigen 12, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 6 mar. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Hökstigen 12

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

119+20 m²

4 rum

398 m²

Slutpris 1 020 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rödstagränd 1, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Rödstagränd 1

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

150+81 m²

1 380 m²

Slutpris 500 000 kr-47 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Trastvägen 10, Näsåker, Sollefteå kommun
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Trastvägen 10

Villa
Näsåker, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

130+70 m²

6 rum

960 m²

Slutpris 575 000 kr-17 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Örbäck 181, Långsele, Sollefteå kommun
  • Såld 3 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Örbäck 181

Villa
Långsele, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

115+60 m²

4 rum

4 770 m²

Slutpris 275 000 kr-21 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Blästabacken 13, Bollstabruk, Kramfors kommun
  • Såld 27 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Blästabacken 13

Villa
Bollstabruk, Kramfors kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95+80 m²

3 rum

1 465 m²

Slutpris 300 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Billstavägen 9, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 22 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Billstavägen 9

Lägenhet
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78 m²

3 rum

5 963 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 200 000 kr-33 %

2 564 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Orrvägen 12, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 10 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Orrvägen 12

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

90 m²

3 rum

2 223 m²

Slutpris 600 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Guxås 148, Helgum, Sollefteå kommun
  • Såld 5 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Guxås 148

Villa
Helgum, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105 m²

4 rum

1 498 m²

Slutpris 1 150 000 kr+21 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Österrå 104, Resele, Sollefteå kommun
  • Såld 20 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Österrå 104

Villa
Resele, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

1,8 ha

Slutpris 315 000 kr+7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Storgatan 100B, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 12 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Storgatan 100B

Lägenhet
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

34,5 m²

1 rum

3 495 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 115 000 kr-8 %

3 333 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ön 104, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 5 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Ön 104

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

3 rum

1 130 m²

Slutpris 450 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rödsta 205, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 16 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Rödsta 205

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

135+53 m²

5 rum

2 930 m²

Slutpris 1 000 000 kr+26 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Björkå 226, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 29 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Björkå 226

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71 m²

5 040 m²

Slutpris 300 000 kr+33 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Rosengatan 13, Långsele, Sollefteå kommun
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Rosengatan 13

Villa
Långsele, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

160+75 m²

1 566 m²

Slutpris 670 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Gränsgatan 7, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Gränsgatan 7

Lägenhet
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 851 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 360 000 kr+3 %

6 545 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Storgatan 108b, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 10 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Storgatan 108b

Lägenhet
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

90 m²

4 rum

5 257 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 505 000 kr+28 %

5 611 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Backgränd 2C, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 9 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Backgränd 2C

Lägenhet
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50,5 m²

2 rum

3 611 kr/mån

Slutpris 250 000 kr±0 %

4 950 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sågarvägen 15, Vapelnäs - Hemmanet, Sundsvalls kommun
  • Såld 6 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Sågarvägen 15

Villa
Vapelnäs - Hemmanet, Sundsvalls kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

124 m²

4 rum

1 720 m²

Slutpris 1 990 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Källsjön 151, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Källsjön 151

Fritidshus
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

2 rum

1 034 m²

Slutpris 370 000 kr-8 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sabbatsvägen 11, Sollefteå, Sollefteå kommun
  • Såld 11 aug. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Sabbatsvägen 11

Villa
Sollefteå, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

93+27 m²

4 rum

595 m²

Slutpris 350 000 kr-18 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Udden 115, Långsele, Sollefteå kommun
  • Såld 16 jul. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaBäckström

Udden 115

Fritidshus
Långsele, Sollefteå kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100+15 m²

4 rum

1 715 m²

Slutpris 1 995 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 35