Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Erik Olsson Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Mandelpilsgatan 30

Villa
Videdal, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

118+7 m²

5 rum

613 m²

Slutpris 3 960 000 kr-1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Amiralsgatan 87F

Lägenhet
Nobel, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56 m²

2 rum

4 624 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-18 %

16 071 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Ribevägen 8A

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55,6 m²

2 rum

4 603 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 625 000 kr-4 %

29 227 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Korsörvägen 4B

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

89 m²

3 rum

6 905 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

32 584 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Kulladalsgatan 22B

Lägenhet
Kulladal, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

2 rum

4 136 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

22 581 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Ögonblicksgatan 8

Villa
Segepark, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

149+8 m²

6 rum

364 m²

Slutpris 4 800 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Roslins väg 1

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

2,5 rum

3 739 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 875 000 kr+7 %

42 910 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025

Einar Hansens esplanad 14

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 524 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 335 000 kr-3 %

42 455 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025

Dammfrigången 4C

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

4 810 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr±0 %

35 593 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Vitemöllegatan 5C

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53,2 m²

2 rum

3 806 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr+11 %

30 075 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Bettys Väg 68

Lägenhet
Klagshamn, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120 m²

6 rum

8 455 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 450 000 kr-9 %

20 417 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Höbalsgatan 11

Radhus
Elinegård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

122 m²

5 rum

6 743 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr±0 %

38 525 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 sep. 2025

Hyllie kyrkoväg 55B

Lägenhet
Annetorp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56 m²

2 rum

3 724 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

26 696 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Ahrenbergsgatan 8

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

6 087 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 280 000 kr-1 %

31 233 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 sep. 2025

Sölvesborgsgatan 1

Lägenhet
Folkets Park, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

21 m²

1 rum

1 691 kr/mån

Slutpris 900 000 kr-10 %

42 857 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Höbalsgatan 23

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

5 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

37 770 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Sperlingsgatan 9C

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

1 rum

3 679 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-5 %

21 250 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Fridhemstorget 20A

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

65 m²

2 rum

5 036 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

33 769 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ringkragevägen 48, Tygelsjö, Malmö kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Ringkragevägen 48

Villa
Tygelsjö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

129+7 m²

5 rum

326 m²

Slutpris 6 030 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Roslins väg 14B, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 7 sep. 2025

Roslins väg 14B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

30 m²

1 rum

3 798 kr/mån

Slutpris 995 000 kr±0 %

33 167 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Ekgatan 5, Bara, Svedala kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Ekgatan 5

Villa
Bara, Svedala kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

120+2 m²

6 rum

608 m²

Slutpris 3 603 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hässleberga 604, Assartorp, Lunds kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Hässleberga 604

Villa
Assartorp, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

214+20 m²

7 rum

1 780 m²

Slutpris 5 895 000 kr-5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Köpenhamnsvägen 9D

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 937 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 025 000 kr-3 %

37 500 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kaprifolvägen 141, Burlövs Egnahem, Burlövs kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Kaprifolvägen 141

Radhus
Burlövs Egnahem, Burlövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

107,7 m²

4 rum

6 364 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

26 927 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2025

Erikstorpsgatan 24

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

61 m²

2 rum

4 676 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 875 000 kr-1 %

47 131 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 151 - 175 av 273