Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Karin Lekander

Karin Lekander

Om mig

Jag har jobbat som mäklare sedan 2013 och har lång erfarenhet av försäljning av både villor och bostadsrätter i Lund. Jag brinner för mitt yrke och är idag en av Lunds mest anlitade och rekommenderade fastighetsmäklare. Mitt stora engagemang, ödmjukhet och driv har lett till många återkommande kunder och rekommendationer genom åren. Lyhörd, tillgänglig och professionell är ledord som beskriver mig väl och gör att du som kund kommer uppleva trygghet och hög kvalitet genom hela processen.
Mäklarens försäljningar
8 rum villa på Husarvägen 15 Stångby, Lunds kommun - bild 1
8 rum villa på Husarvägen 15 Stångby, Lunds kommun - bild 2
8 rum villa på Husarvägen 15 Stångby, Lunds kommun - bild 3
8 rum villa på Husarvägen 15 Stångby, Lunds kommun - bild 4
8 rum villa på Husarvägen 15 Stångby, Lunds kommun - bild 5
Kommande

Husarvägen 15

Villa
Stångby, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
8 750 000 kr
187 + 12 m²
8 rum
1 287 m² tomt

Interiörbilder och visningstid kommer ut på hemsidan 5 juni 2026.

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Parternas gränd 49 Norra Fäladen, Lunds kommun - bild 5
Kommande

Parternas gränd 49

Lägenhet
Norra Fäladen, Lunds kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 595 000 kr
90 m²
4 rum
vån 2/4
7 434 kr/mån
28 833 kr/m²

Visningar kommer bli möjliga från söndag 7 juni 2026. På attraktivt gavelläge väntar denna genomgående och ypperligt välplanerade 4:a på sina nya ägare. Vi möts av ett fantastiskt ljusflöde från generösa fönsterpartier i tre väderstreck. Här pryder vacker ekparkett och ljusa väggar i enhetlig anda med enkelhet att sätta en egen prägel. Vardagsrummet bjuder på rymd där vi vidare leds ut på…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 2