Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Sandra Kalamar

Sandra Kalamar

Om mig

Genuint och helhjärtat engagemang, lyhördhet, stark drivkraft och fingertoppskänsla är några av de egenskaper som gör mig unik. Att se möjligheter och ha förmågan att kunna läsa av olika situationer för att driva försäljningen framåt mot vårt gemensamma mål kräver både erfarenhet, kompetens och fokus på varje steg i affären. När du anlitar mig får du en fastighetsmäklare som kan leverera dessa förmågor tillsammans med både ödmjukhet och ärlighet.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Jägersrovägen 5C

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56 m²

2 rum

5 022 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 720 000 kr-8 %

12 857 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 maj. 2026

Hörlanders väg 7

Villa
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

201 m²

7 rum

422 m²

Slutpris 7 850 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Finnebjersgatan 5

Villa
Bara, Svedala kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

181+33 m²

7 rum

904 m²

Slutpris 6 030 000 kr+4 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Karolingatan 18

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85 m²

3 rum

5 889 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr-2 %

20 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Sergeantgatan 33

Lägenhet
Röda Höja, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85,5 m²

3 rum

5 527 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 500 000 kr-12 %

17 544 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Spjutvägen 11

Villa
Åkarp, Burlövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

156 m²

7 rum

603 m²

Slutpris 4 910 000 kr+12 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Bullerbygatan 93

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun

90 m²

3 rum

6 362 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

31 056 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Lönnebergagatan 9C

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85,5 m²

4 rum

6 371 kr/mån

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

32 690 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Toftängsgatan 13D

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77 m²

3 rum

4 360 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr-2 %

22 727 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Sergels väg 5C

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

93 m²

5 rum

6 521 kr/mån

Slutpris 4 100 000 kr-2 %

44 086 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Kronborgsvägen 13A

Lägenhet
Kronborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

5 035 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

33 241 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Dirigentgatan 4, Lindeborg, Malmö kommun
  • Såld 27 feb. 2026

Dirigentgatan 4

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

4 509 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 347 000 kr-3 %

25 415 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Bullerbygatan 93

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

90 m²

3 rum

6 362 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 725 000 kr-3 %

30 278 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lönnebergagatan 9C, Gyllins Trädgård, Malmö kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Lönnebergagatan 9C

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

4 326 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 520 000 kr-5 %

29 804 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jan. 2026

Lönnebergagatan 29B

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

83 m²

3 rum

5 648 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 220 000 kr-2 %

26 747 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Ernst Jakobssons gata 10A

Lägenhet
Stenkällan, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

5 424 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 150 000 kr±0 %

23 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 dec. 2025

Lönnebergagatan 9D

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

85,5 m²

4 rum

6 067 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 740 000 kr-2 %

32 047 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025

Munkhättegatan 22A

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

56,5 m²

2 rum

4 499 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 710 000 kr-2 %

12 566 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Lundiusgatan 20, Kvarnby, Malmö kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Lundiusgatan 20

Villa
Kvarnby, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

144 m²

3 rum

875 m²

Slutpris 5 850 000 kr-2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Jakob Persvägen 2, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Jakob Persvägen 2

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71,5 m²

4 rum

6 501 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr-16 %

13 986 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Västra Skrävlingevägen 189

Lägenhet
Gula Höja, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80,5 m²

3 rum

4 575 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

21 056 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Per Albin Hanssons väg 52B

Lägenhet
Blekingsborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74,5 m²

3 rum

5 912 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

22 819 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Bullerbygatan 87

Lägenhet
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

81 m²

3 rum

5 614 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

30 247 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Villekullagatan 41

Radhus
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

89 m²

3 rum

6 225 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr-4 %

39 888 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 okt. 2025

Ahrenbergsgatan 10

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

4 rum

7 015 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-5 %

30 814 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 47