Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Marina Nilsson

Marina Nilsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 86B Nobel, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 86B Nobel, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 86B Nobel, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 86B Nobel, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Amiralsgatan 86B Nobel, Malmö kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:45

Amiralsgatan 86B

Lägenhet
Nobel, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 150 000 kr
53 m²
2 rum
vån 1/4
4 177 kr/mån
21 698 kr/m²

En trappa upp, med hiss från markplan, finns denna tvårumslägenhet med rymliga rum och ytterst välplanerade kvadratmeter. Den genomtänkta planlösningen tillsammans med fönster i två väderstreck ger ett fint ljusflöde och en känsla av rymd som präglar hela bostaden. Från vardagsrummet når vi den inglasade balkongen i soligt läge - ett extra rum i sig att njuta av många månader om året. Vidare…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Bodekullsgatan 37A Sorgenfri, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Bodekullsgatan 37A Sorgenfri, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Bodekullsgatan 37A Sorgenfri, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Bodekullsgatan 37A Sorgenfri, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Bodekullsgatan 37A Sorgenfri, Malmö kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Bodekullsgatan 37A

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
40,8 m²
1 rum
vån 3/4
3 170 kr/mån
29 289 kr/m²

Välkommen till ett yteffektivt och välplanerat hem med en härlig rymd och generöst ljusinsläpp! Här möts vi av stora fönsterpartier och tilltagen takhöjd som tillsammans skapar en luftig och inbjudande känsla. De ljusa och fräscha ytskikten ger bostaden en modern och trivsam atmosfär. Det separata, rymliga köket erbjuder gott om skåp för förvaring och plats för ett matbord där med plats för…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 20A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 20A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 20A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 20A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Einar Hansens esplanad 20A Västra Hamnen, Malmö kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Einar Hansens esplanad 20A

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 850 000 kr
36 m²
1 rum
vån 4/7
3 085 kr/mån
51 389 kr/m²

Välkommen till denna charmiga etta på 36 kvm – en dröm för den som vill ha en kombination av modern komfort och praktisk boendeyta. Den välplanerade planlösningen gör varje kvadratmeter användbar och den smart utformade sovalkoven skapar en privat och avskild sovdel som ger en känsla av ett eget sovrum. Byggd 2020 är detta ett hem där allt är nytt och fräscht, redo att flyttas in i utan behov av…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Lantmannagatan 6C Annelund, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Lantmannagatan 6C Annelund, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Lantmannagatan 6C Annelund, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Lantmannagatan 6C Annelund, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Lantmannagatan 6C Annelund, Malmö kommun - bild 5

Lantmannagatan 6C

Lägenhet
Annelund, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 250 000 kr
42 m²
2 rum
vån 2/4
4 464 kr/mån
29 762 kr/m²

Välkommen till en hemtrevlig och omsorgsfullt bevarad tvårummare där trivseln sitter i väggarna. Denna charmiga 40-talslägenhet bjuder på tidstypiska detaljer, generös takhöjd och härligt ljusinsläpp som tillsammans skapar en underbar rymd och en harmonisk känsla redan från första steget in. Som hörnlägenhet med fönster i två väderstreck flödar ljuset genom rummen och förstärker den öppna och…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Vitemöllegatan 12B Annelund, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Vitemöllegatan 12B Annelund, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Vitemöllegatan 12B Annelund, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Vitemöllegatan 12B Annelund, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Vitemöllegatan 12B Annelund, Malmö kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 18:15

Vitemöllegatan 12B

Lägenhet
Annelund, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
48 m²
2 rum
vån 4/4
4 421 kr/mån
24 896 kr/m²

Uppe på fjärde våningen, utan grannar ovanför, bjuds vi på denna väldisponerade tvårummare med härligt luftig vy från två väderstreck. Här erbjuds en genomgående planlösning med ett ljust vardagsrum, ett lagom stort sovrum, badrum med badkar samt ett kök i tidstypisk stil vilket ger optimal förvaring och härlig 40-tals charm. Ifrån vardagsrummet nås den rymliga inglasade balkongen med härlig…

Premium
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 rum lägenhet på Baskemöllegatan 5C Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Baskemöllegatan 5C Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Baskemöllegatan 5C Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Baskemöllegatan 5C Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Baskemöllegatan 5C Östra Sorgenfri, Malmö kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:30

Baskemöllegatan 5C

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 595 000 kr
59 m²
2 rum
vån 3/4
4 755 kr/mån
27 034 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och luftiga tvåa där vi direkt möts av en fantastisk rymd och ett ljus som flödar genom hela bostaden. Kombinationen mellan ljuset, de ljusa materialen och den luftiga känslan ger bostaden en exklusiv karaktär och gör att den upplevs betydligt större än sina kvadratmeter. Den öppna planlösningen skapar en modern och social atmosfär där kök och vardagsrum smälter samman…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Ons 20 maj kl 17:00

Östra Farmvägen 46B

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
56 m²
2 rum
vån 2/4
4 312 kr/mån
21 339 kr/m²
Balkong
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Räfsgatan 25 Elinegård, Malmö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Räfsgatan 25 Elinegård, Malmö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Räfsgatan 25 Elinegård, Malmö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Räfsgatan 25 Elinegård, Malmö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Räfsgatan 25 Elinegård, Malmö kommun - bild 5

Räfsgatan 25

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
1 195 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/6
3 086 kr/mån
35 147 kr/m²

Ta möjligheten att flytta in i denna välplanerade etta med tillhörande uteplats med härlig eftermiddags- och kvällssol! Här avnjuts en fräsch interiör där rummet och köket samspelar med varandra och där vi har lyxen av komplett maskinpark i kök samt egen tvättutrustning i badrummet. Lägg därtill en stor skjutdörrsgarderob med gott om förvaring och det finns inget att sakna! Elinegård ligger…

Premium
Uteplats
Hiss
Energieffektiv
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 8