Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Labinot Krasniqi

Labinot Krasniqi

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Einar Hansens esplanad 34

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 545 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-2 %

42 593 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Räfsgatan 24B

Radhus
Elinegård, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

109 m²

5 rum

5 304 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 250 000 kr-5 %

38 991 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Finkgatan 8

Villa
Eriksfält, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

147+120 m²

5 rum

620 m²

Slutpris 6 000 000 kr±0 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Bangatan 4A

Lägenhet
Möllevången, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64,5 m²

2 rum

4 342 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 665 000 kr-6 %

25 814 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Räfsgatan 9D

Radhus
Limhamn, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

109 m²

7 039 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 150 000 kr-1 %

38 073 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 apr. 2026

Statistgatan 18

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

78,5 m²

3 rum

5 292 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 745 000 kr±0 %

22 229 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Regissörgatan 5

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,5 m²

2 rum

3 341 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 380 000 kr-1 %

31 724 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Räfsgatan 21

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

104 m²

4 rum

7 727 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 850 000 kr-1 %

37 019 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 mar. 2026

Serenadgatan 28

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

5 269 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 940 000 kr-6 %

14 688 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Bullerbygatan 99

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

2 rum

5 954 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-2 %

29 286 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jan. 2026

Rödkullastigen 5B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

4 463 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 670 000 kr-16 %

12 294 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Koristgatan 16

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62 m²

2 rum

4 337 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 680 000 kr-1 %

27 097 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025

Humanistgatan 4A

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

3 056 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 345 000 kr±0 %

22 797 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 nov. 2025

Aktrisgatan 14

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

94,5 m²

4 rum

5 905 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 965 000 kr-1 %

31 376 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Hyllie vattenparksgata 35

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

4 rum

5 399 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-5 %

32 558 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 sep. 2025

Producentgatan 11

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,5 m²

2 rum

2 938 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

29 770 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Vagnmakarebyn 2D

Lägenhet
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

82,5 m²

3 rum

7 159 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 530 000 kr-7 %

18 545 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025

Sufflörgatan 17

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

4 776 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-2 %

23 418 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Axel Danielssons Väg 93

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

5 239 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 270 000 kr-9 %

15 875 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Sivs gränd 9B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,9 m²

2 rum

2 716 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

36 446 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Sufflörgatan 19

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

4 777 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 975 000 kr-1 %

25 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Kronborgsvägen 18A

Lägenhet
Pildammarna, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43 m²

2 rum

4 523 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

33 721 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Solistgatan 2F

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

6 080 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 025 000 kr-14 %

17 373 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Jägersrovägen 13B

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60,5 m²

3 rum

4 607 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-5 %

14 050 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Tärningholmsgatan 7

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

115 m²

4 rum

7 618 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 380 000 kr-3 %

38 087 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 25