Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Daniel Bokhari Friberg

Daniel Bokhari Friberg

Om mig

Det viktigaste när det kommer till valet av mäklare är trygghet och förtroende, något jag uppnår genom att vara påläst, lyhörd och engagerad. Min ambition är att hjälpa såväl säljare som köpare att genomföra sina livs viktigaste affärer, präglad av vår gedigna och välgenomtänkta tjänst. Med en lång erfarenhet inom branschen har jag lyckas skapa rätt förutsättningar för att överträffa de förväntningar som ställs på mig med ett resultat av nöjda och imponerade kunder. Tveka inte på att höra av er!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Disponentgatan 16, S:t Knut, Malmö kommun
  • Såld 9 maj. 2026

Disponentgatan 16

Lägenhet
S:t Knut, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

42 m²

2 rum

3 456 kr/mån

Slutpris 1 730 000 kr+2 %

41 190 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Major Nilssonsgatan 15B

Lägenhet
Erikslust/Slottsstaden, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

57 m²

2 rum

4 351 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

43 772 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Norra skolgatan 13

Lägenhet
City, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

3 rum

5 464 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 700 000 kr±0 %

45 763 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Klostergatan 1

Lägenhet
Davidshall / Triangeln, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

93 m²

2,5 rum

4 667 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 915 000 kr+5 %

52 849 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 apr. 2026

Östra Hindbyvägen 141

Radhus
Malmö, Malmö kommun

139+19 m²

4 rum

154 m²

Slutpris 4 000 000 kr+5 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Torekovsgatan 10A, Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Torekovsgatan 10A

Lägenhet
Sorgenfri, Malmö kommun

51,5 m²

2 rum

4 751 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 285 000 kr-1 %

24 951 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Eriksdalsgatan 3A, Katrinelund, Malmö kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Eriksdalsgatan 3A

Lägenhet
Katrinelund, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

3 966 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 570 000 kr-2 %

26 610 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Celsiusgatan 4B, Rörsjöstaden, Malmö kommun
  • Såld 17 feb. 2026

Celsiusgatan 4B

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40 m²

2 rum

2 597 kr/mån

Slutpris 1 925 000 kr-4 %

48 125 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Grynbodgatan 15A, Gamla Väster, Malmö kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Grynbodgatan 15A

Lägenhet
Gamla Väster, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

24 m²

1 rum

1 622 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 525 000 kr+2 %

63 542 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Eriksdalsgatan 7B, Katrinelund, Malmö kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Eriksdalsgatan 7B

Lägenhet
Katrinelund, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

4 834 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 810 000 kr+1 %

24 459 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Eriksdalsgatan 7A, Katrinelund, Malmö kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Eriksdalsgatan 7A

Lägenhet
Katrinelund, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59,5 m²

2 rum

4 096 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 290 000 kr±0 %

21 681 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mariedalsvägen 49C, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Mariedalsvägen 49C

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

3 rum

6 335 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 500 000 kr+4 %

34 247 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Glasbruksgatan 2A, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Glasbruksgatan 2A

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

3 058 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

52 857 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Mjölnaregatan 8

Lägenhet
Triangeln, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80,5 m²

3 rum

6 228 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 720 000 kr+5 %

33 789 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Torpgatan 8, Triangeln, Malmö kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Torpgatan 8

Lägenhet
Triangeln, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87 m²

3 rum

5 568 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 825 000 kr-6 %

32 471 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Drottninggatan 5B, Slussen, Malmö kommun
  • Såld 15 okt. 2025

Drottninggatan 5B

Lägenhet
Slussen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

3 619 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr-1 %

38 559 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Dahlbergsgatan 17, Hästhagen / Davidshall, Malmö kommun
  • Såld 10 okt. 2025

Erik Dahlbergsgatan 17

Lägenhet
Hästhagen / Davidshall, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

2 rum

3 963 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 595 000 kr±0 %

62 095 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bolagsgatan 2, Lugnet, Malmö kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Bolagsgatan 2

Lägenhet
Lugnet, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

62,5 m²

2 rum

4 796 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

34 400 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Almbacksgatan 2A, Triangeln, Malmö kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Almbacksgatan 2A

Lägenhet
Triangeln, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

83 m²

3 rum

5 684 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

37 349 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
  • Såld 2 sep. 2025

Erik Dahlbergsgatan 17

Lägenhet
Hästhagen / Davidshall, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

46 m²

2 rum

2 618 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 790 000 kr-7 %

60 652 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Södra Förstadsgatan 48, Triangeln, Malmö kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Södra Förstadsgatan 48

Lägenhet
Triangeln, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

84 m²

3 rum

6 480 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+14 %

40 476 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Bangatan 6B, Möllevången, Malmö kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Bangatan 6B

Lägenhet
Möllevången, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

77 m²

3 rum

4 736 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

25 974 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Kostergränd 5E, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 25 jul. 2025

Kostergränd 5E

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

47 m²

2 rum

4 587 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

42 553 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Krutmeijersgatan 8B, Fågelbacken, Malmö kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Krutmeijersgatan 8B

Lägenhet
Fågelbacken, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

4 015 kr/mån

Slutpris 2 130 000 kr-3 %

42 600 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Roskildevägen 27A, Pildammarna, Malmö kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Roskildevägen 27A

Lägenhet
Pildammarna, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67 m²

3 rum

6 427 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 615 000 kr+5 %

39 030 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 32