Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Theo Karantonio

Theo Karantonio

Om mig

Med ett stort engagemang, målmedvetenhet och kvalitativ service gör jag mitt yttersta för att både köpare och säljare ska vara så nöjda att de rekommenderar mig till vänner och bekanta. Målet är att alltid överträffa mina kunders förväntningar och alltid vara tillgänglig, påläst och fokuserad. Att avsluta en affär med vetskapen om att både köpare och säljare är riktigt nöjda, är en oslagbar känsla för mig som mäklare.
Mäklarens försäljningar
4 rum lägenhet på Armborstvägen 18 Älvsjöstaden, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Armborstvägen 18 Älvsjöstaden, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Armborstvägen 18 Älvsjöstaden, Stockholms kommun - bild 3
Sön 17 maj kl 12:00

Armborstvägen 18

Lägenhet
Älvsjöstaden, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
5 195 000 kr
88 m²
4 rum
6 302 kr/mån
59 034 kr/m²
Plus
Uteplats
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
4 rum lägenhet på Sibbarpsgränd 23 Östberga, Stockholms kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Sibbarpsgränd 23 Östberga, Stockholms kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Sibbarpsgränd 23 Östberga, Stockholms kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Sibbarpsgränd 23 Östberga, Stockholms kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Sibbarpsgränd 23 Östberga, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:00

Sibbarpsgränd 23

Lägenhet
Östberga, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 495 000 kr
95 m²
4 rum
vån 2/3
9 275 kr/mån
26 263 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade och rymliga fyrarummare om 95 kvm med ett mycket trivsamt läge i Brf Ätten 4, med närhet till Älvsjö centrum, goda kommunikationer och grönområden. Här erbjuds ett bekvämt boende med generösa ytor, genomtänkt planlösning och gott om plats för både familjeliv och sociala sammanhang. Bostaden disponeras med tre bra sovrum, vilket gör den perfekt för barnfamiljen,…

Premium
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Johanneshov, Stockholms kommun
Sön 17 maj kl 14:00

Pastellvägen 15

Lägenhet
Johanneshov, Stockholms kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling
2 995 000 kr
51 m²
2 rum
3 497 kr/mån
58 725 kr/m²
Balkong
Hiss
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 3