Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Urban Ackre

Urban Ackre

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Västra Vallgatan 35A, Centrum, Varbergs kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Västra Vallgatan 35A

Lägenhet
Centrum, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

3 rum

3 472 kr/mån

Slutpris 3 550 000 kr-3 %

40 341 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Trollsmultronvägen 1, Trönninge, Varbergs kommun
  • Såld 13 apr. 2026

Trollsmultronvägen 1

Lägenhet
Trönninge, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

3 801 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+2 %

40 741 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Björkåsvägen 22, Stämmet / Kärradal, Varbergs kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Björkåsvägen 22

Villa
Stämmet / Kärradal, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80+12 m²

4 rum

1 264 m²

Slutpris 2 880 000 kr+16 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Trönningebjärsvägen 39, lgh 1103, Trönninge, Varbergs kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Trönningebjärsvägen 39, lgh 1103

Lägenhet
Trönninge, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71 m²

3 rum

5 216 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 525 000 kr+2 %

35 563 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Sveagatan 36, Centrum, Varbergs kommun
  • Såld 24 mar. 2026

Sveagatan 36

Lägenhet
Centrum, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59,7 m²

2 rum

3 551 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+6 %

51 089 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hagängsvägen 2, Bua, Varbergs kommun
  • Såld 25 jan. 2026

Hagängsvägen 2

Villa
Bua, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

235+35 m²

7 rum

927 m²

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Triftvägen 5, Tångaberg, Varbergs kommun
  • Såld 13 okt. 2025

Triftvägen 5

Villa
Tångaberg, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

220+46 m²

8 rum

864 m²

Slutpris 6 540 000 kr+9 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Trönningebjärsvägen 39, lgh 1202, Trönninge, Varbergs kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Trönningebjärsvägen 39, lgh 1202

Lägenhet
Trönninge, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71 m²

3 rum

5 216 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-2 %

36 620 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Fagerövägen 8, Göingegården, Varbergs kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Fagerövägen 8

Villa
Göingegården, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

163 m²

6 rum

412 m²

Slutpris 6 000 000 kr+10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Brearedsvägen 98, Breared, Varbergs kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Brearedsvägen 98

Lägenhet
Breared, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

43,5 m²

2 rum

2 518 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 375 000 kr±0 %

54 598 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Toftavägen 99, Tofta, Varbergs kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Toftavägen 99

Villa
Tofta, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

179+75 m²

6 rum

1 655 m²

Slutpris 3 300 000 kr+2 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Hallagårdsvägen 11, Trönninge, Varbergs kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Hallagårdsvägen 11

Villa
Trönninge, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

174+35 m²

7 rum

953 m²

Slutpris 5 950 000 kr+3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Toftavägen 132, Tofta, Varbergs kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Toftavägen 132

Villa
Tofta, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

157+6 m²

7 rum

2 136 m²

Slutpris 3 200 000 kr+11 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Turkduvevägen 11, Björkäng, Varbergs kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Turkduvevägen 11

Villa
Björkäng, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

80+30 m²

5 rum

1 005 m²

Slutpris 4 600 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Statarevägen 7, Varberg, Varbergs kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Statarevägen 7

Villa
Varberg, Varbergs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

128 m²

5 rum

940 m²

Slutpris 5 025 000 kr+1 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Trilsbergsvägen 17

Villa
Trilsbergsäng, Varbergs kommun