- Sök mäklare
- Erik Olsson Fastighetsförmedling
- Torbjörn Berglund
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kastellgatan 21A
Linné, Göteborgs kommun
39 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 130 000 kr+5 %
80 256 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Linnégatan 72
Linné, Göteborgs kommun
79,6 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 5 800 000 kr+6 %
72 864 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Östra skansgatan 10
Haga, Göteborgs kommun
66,3 m²
2 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 3 350 000 kr+8 %
50 528 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Nordenskiöldsgatan 6
Linné, Göteborgs kommun
64,9 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 650 000 kr-9 %
56 240 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Olivedalsgatan 4
Linné, Göteborgs kommun
111,7 m²
4 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 7 795 000 kr±0 %
69 785 kr/m²
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Visar 26 - 30 av 30