Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Petrus Kello

Petrus Kello

Om mig

Med bakgrund inom bank och rådgivning har jag erfarenhet av att hjälpa mina kunder till en trygg och smidig bostadsaffär. Din bostadsförsäljning är troligtvis den största affären du kommer att göra i livet och som mäklare vill jag att det även skall vara din bästa affär. Mitt mål är att du alltid skall känna dig väl omhändertagen genom hela processen. Med stort engagemang, noggrannhet och driv kommer jag att göra mitt yttersta för att överträffa dina förväntningar!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Askims pilegårdsväg 38, Askim, Göteborgs kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Askims pilegårdsväg 38

Lägenhet
Askim, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 836 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr-3 %

41 827 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Nordhemsgatan 10

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63,5 m²

3 rum

4 556 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+2 %

69 291 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Tegnérsgatan 9B

Lägenhet
Göteborg, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

94 m²

3 rum

5 930 kr/mån

Slutpris 5 500 000 kr+2 %

58 511 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Helgas väg 13, Öjersjö, Partille kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Helgas väg 13

Lägenhet
Öjersjö, Partille kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

3 rum

6 285 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr-2 %

41 860 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Karl gustavsgatan 7B, Vasastaden, Göteborgs kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Karl gustavsgatan 7B

Lägenhet
Vasastaden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

2 rum

5 740 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 970 000 kr+5 %

68 082 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Sjöbackevägen 16

Lägenhet
Billdal, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

103 m²

4 rum

6 379 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr-2 %

39 806 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Västgötagatan 7, Heden, Göteborgs kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Västgötagatan 7

Lägenhet
Heden, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

98 m²

3 rum

6 711 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 900 000 kr+3 %

70 408 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar alla 7