Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Bardia Oveissi

Bardia Oveissi

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 apr. 2026

Larssons Berg 6

Lägenhet
Mölndal, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

3 rum

6 251 kr/mån

Slutpris 3 450 000 kr+2 %

50 000 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 apr. 2026

Kabelgatan 39E

Lägenhet
Majorna, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

52,5 m²

2 rum

5 295 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 230 000 kr-1 %

42 476 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Transistorgatan 13

Lägenhet
Frölunda, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

73 m²

2 rum

3 794 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr±0 %

41 096 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Centrumvägen 2C

Radhus
Åsa, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

132+14 m²

5 rum

177 m²

Slutpris 4 350 000 kr-3 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026

Svängrumsgatan 4

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

76,5 m²

3 rum

4 541 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 125 000 kr+7 %

27 778 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 mar. 2026

Vaktmästaregången 11

Lägenhet
Masthugget, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

3 784 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 675 000 kr-4 %

49 083 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Guldringen 2

Lägenhet
Tynnered, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

81 m²

3 rum

5 062 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

27 160 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Hedtångsvägen 31A

Lägenhet
Nya Hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

97,5 m²

4 rum

6 989 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 150 000 kr+1 %

52 821 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 feb. 2026

Nordostpassagen 17

Lägenhet
Linné, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

60,4 m²

2 rum

2 958 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr+6 %

61 258 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jan. 2026

Antenngatan 17C

Lägenhet
Järnbrott, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

4 409 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 745 000 kr±0 %

33 883 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jan. 2026

Fagottgatan 8

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68 m²

3 rum

4 425 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

33 750 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Soltorpsgatan 27B

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

70 m²

3 rum

4 304 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr-3 %

48 571 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 nov. 2025

Antenngatan 34

Lägenhet
Järnbrott, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64 m²

3 rum

5 043 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-7 %

42 188 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025

Trombongatan 7

Lägenhet
Frölunda, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86 m²

3 rum

6 284 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 795 000 kr-5 %

44 128 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 nov. 2025

Krokslätts Parkgata 54C

Lägenhet
Krokslätt, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

6 299 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 600 000 kr+10 %

48 421 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 okt. 2025

Gamla Riksvägen 25

Villa
Mölndal, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

91+34 m²

6 rum

1 055 m²

Slutpris 3 900 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025

Petter-Jons Gränd 1

Lägenhet
Nya hovås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

94 m²

4 rum

5 901 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 125 000 kr-1 %

54 521 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 sep. 2025

Abborrvägen 15

Lägenhet
Anneberg, Kungsbacka kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

69 m²

3 rum

4 034 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 295 000 kr-8 %

33 261 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025

Bildradiogatan 4

Lägenhet
Järnbrott, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

67,5 m²

3 rum

4 885 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 280 000 kr-4 %

33 778 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 sep. 2025

Mandolingatan 7

Lägenhet
Ruddalen, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

68 m²

3 rum

3 944 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

32 353 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Mottagaregatan 3

Radhus
Järnbrott, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

87+62 m²

5 rum

324,4 m²

Slutpris 5 800 000 kr+17 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Svängrumsgatan 48

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71 m²

2 rum

4 075 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 249 000 kr±0 %

31 676 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Skaftevägen 6

Radhus
Kållered, Mölndals kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

148+7 m²

6 rum

440 m²

Slutpris 5 400 000 kr+6 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 aug. 2025

Distansgatan 19

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71 m²

3 rum

6 010 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

28 099 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Distansgatan 21

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

88 m²

4 rum

7 376 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 645 000 kr-9 %

30 057 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 29