- Sök mäklare
- Elite Fastighetsmäklare
- Stefan Karlsson
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Askebygatan 13
Söder, Norrköpings kommun
60,5 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 750 000 kr-3 %
28 926 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare

Lundby 562
Finspång, Finspångs kommun
20 m²
1 rum
Slutpris 1 670 000 kr+42 %
Elite Fastighetsmäklare

Butbrovägen 22A
Butbro, Finspångs kommun
149+60 m²
5 rum
Slutpris 3 825 000 kr+6 %
Elite Fastighetsmäklare

Videgatan 15
Söderköping, Söderköpings kommun
104+104 m²
5 rum
Slutpris 2 200 000 kr+23 %
Elite Fastighetsmäklare

Hyttvägen 7A
Majelden - Centrala Finspång, Finspångs kommun
87,5 m²
3 rum
- Balkong
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 1 200 000 kr-7 %
13 714 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare

Storängsparken 3
Storängen, Söderköpings kommun
76 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 800 000 kr+8 %
36 842 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare

Vattengatan 2
Centralt, Norrköpings kommun
73 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 2 200 000 kr-12 %
30 137 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare

Smedstugugatan 12
Haga, Norrköpings kommun
76 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 1 625 000 kr-3 %
21 382 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare

Albrektsvägen 96
Söder, Norrköpings kommun
46 m²
2 rum
Slutpris 1 050 000 kr-4 %
22 826 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare
Visar alla 9