- Sök mäklare
- Elite Fastighetsmäklare
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Trestegsgatan 53
Ektorp, Norrköpings kommun
108 m²
5 rum
- Balkong
Slutpris 1 750 000 kr-7 %
16 204 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare

Sveagatan 9
Centralt, Norrköpings kommun
88 m²
3 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 2 100 000 kr-4 %
23 864 kr/m²
Elite Fastighetsmäklare
Visar 26 - 27 av 27