Hoppa till huvudinnehåll
Eklund Stockholm New York

Eklund Stockholm New York

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Drottningholmsvägen 76, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 15 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Drottningholmsvägen 76

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

62+7 m²

2 rum

2 895 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 330 000 kr-2 %

118 226 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 nov. 2025
profilfoto på mäklare
GustafEngström

Frödingsvägen 10

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

36+6 m²

2 rum

2 988 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 100 000 kr+3 %

113 889 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025
profilfoto på mäklare
Tin-Tinaf Burén

Torsgatan 46

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

110 m²

4 rum

3 080 kr/mån

Slutpris 16 300 000 kr+2 %

148 182 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Bergavägen 23, Djursholm/Danderyd, Danderyds kommun
  • Såld 2 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Bergavägen 23

Villa
Djursholm/Danderyd, Danderyds kommun
Eklund Stockholm New York

290+42 m²

9 rum

1 930 m²
  • Uteplats

Slutpris 21 000 000 kr-9 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AndreaBrodin

Hagagatan 37

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

109 m²

3 rum

6 378 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 14 600 000 kr+6 %

133 945 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasBerntzon

Bergsgatan 57

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

153 m²

5 rum

4 020 kr/mån

Slutpris 19 000 000 kr-4 %

124 183 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasBerntzon

Robert Almströmsgatan 8

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

105+7 m²

4,5 rum

8 156 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 14 775 000 kr+6 %

140 714 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025
profilfoto på mäklare
AndreaBrodin

Brahegatan 52

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

89 m²

3 rum

6 972 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 11 600 000 kr+6 %

130 337 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025
profilfoto på mäklare
GustafEngström

Kungsholms strand 171

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

30 m²

1 rum

2 427 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

113 333 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NinnaCarlson

Kungsgatan 51

Lägenhet
Norrmalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

70 m²

1 rum

2 009 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 500 000 kr-6 %

107 143 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Wallingatan 31, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
Tin-Tinaf Burén

Wallingatan 31

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

114 m²

4 rum

4 212 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 15 700 000 kr+8 %

137 719 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
NinnaCarlson

Brantingsgatan 40

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

25,5 m²

1 rum

1 641 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+12 %

131 373 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Grev Magnigatan 12B

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

72 m²

2 rum

2 754 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 700 000 kr-7 %

134 722 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HenrikDahlbäck

Mor Olas backe 6

Villa
Upplands Väsby, Upplands Väsby kommun
Eklund Stockholm New York

188 m²

7 rum

1 541 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 12 100 000 kr-7 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Brunnsgränd 3, Gamla Stan, Stockholms kommun
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Brunnsgränd 3

Lägenhet
Gamla Stan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

120 m²

3 rum

8 221 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 14 600 000 kr+2 %

121 667 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasBerntzon

Karlbergsvägen 28

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

98 m²

3 rum

4 969 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 14 250 000 kr+6 %

145 408 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NinnaCarlson

Västmannagatan 13

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

62 m²

2 rum

4 529 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 900 000 kr-1 %

111 290 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Bryggvägen 13, Tyresö, Tyresö kommun
  • Såld 13 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HenrikSilver

Bryggvägen 13

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Eklund Stockholm New York

268+72 m²

6 rum

1 544 m²

Slutpris 15 300 000 kr+4 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Narvavägen 35a, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HenrikSilver

Narvavägen 35a

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

2 rum

2 102 kr/mån

Slutpris 6 980 000 kr-2 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025
profilfoto på mäklare
AndreaBrodin

Saltsjövägen 15A

Villa
Lidingö, Lidingö kommun
Eklund Stockholm New York

212+109 m²

9 rum

800 m²

Slutpris 22 300 000 kr+14 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Sandhamnsgatan 53, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 30 aug. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Sandhamnsgatan 53

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

84 m²

3 rum

5 302 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 8 200 000 kr+3 %

97 619 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasBerntzon

Burevägen 9

Villa
Djursholm, Danderyds kommun
Eklund Stockholm New York

298+84 m²

7 rum

2 011 m²

Slutpris 51 000 000 kr+13 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
NiklasWendell

Surbrunnsgatan 15

Lägenhet
Östermalm/Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

53 m²

2 rum

3 297 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 695 000 kr+12 %

126 321 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Iversonsgatan 3, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
HenrikSilver

Iversonsgatan 3

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

2 rum

2 933 kr/mån

Slutpris 6 737 500 kr-2 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Brahegatan 7 D, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
Tin-Tinaf Burén

Brahegatan 7 D

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

36 m²

1,5 rum

2 581 kr/mån

Slutpris 5 400 000 kr+8 %

150 000 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York

Visar 51 - 75 av 98