Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Nadine Ekstrand

Nadine Ekstrand

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Adolf Fredriks Kyrkogata 3, 7tr, Vasastan Norrmalm, Stockholms kommun
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
NadineEkstrand

Adolf Fredriks Kyrkogata 3, 7tr

Lägenhet
Vasastan Norrmalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

53 m²

2 rum

3 179 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 6 725 000 kr+5 %

126 887 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York

Visar alla 1