Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Filip Söderlindh

Filip Söderlindh

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Skeppargatan 41

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

118 m²

4 rum

3 936 kr/mån

Slutpris 23 600 000 kr+3 %

200 000 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Tulegatan 27

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

92+14 m²

3 rum

3 310 kr/mån

Slutpris 15 000 000 kr

163 043 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 apr. 2026
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Atlasområdet

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

52 m²

2 rum

1 737 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 300 000 kr

140 385 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Luntmakargatan 65, Vasastaden, Stockholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Luntmakargatan 65

Lägenhet
Vasastaden, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

99 m²

4 rum

2 891 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 12 350 000 kr+3 %

124 747 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Sandhamnsgatan 79, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Sandhamnsgatan 79

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

112 m²

4 rum

7 822 kr/mån

Slutpris 12 920 000 kr-1 %

115 357 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Bältgatan 5, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Bältgatan 5

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

35+8 m²

1 rum

2 382 kr/mån

Slutpris 5 495 000 kr±0 %

157 000 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Karlbergsvägen 73 A, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Karlbergsvägen 73 A

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

98 m²

4 rum

4 463 kr/mån

Slutpris 12 250 000 kr-6 %

125 000 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Drottningholmsvägen 76, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 15 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Drottningholmsvägen 76

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

62+7 m²

2 rum

2 895 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 330 000 kr-2 %

118 226 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Bergavägen 23, Djursholm/Danderyd, Danderyds kommun
  • Såld 2 nov. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Bergavägen 23

Villa
Djursholm/Danderyd, Danderyds kommun
Eklund Stockholm New York

290+42 m²

9 rum

1 930 m²
  • Uteplats

Slutpris 21 000 000 kr-9 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Brunnsgränd 3, Gamla Stan, Stockholms kommun
  • Såld 28 sep. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Brunnsgränd 3

Lägenhet
Gamla Stan, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

120 m²

3 rum

8 221 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 14 600 000 kr+2 %

121 667 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Sandhamnsgatan 53, Gärdet, Stockholms kommun
  • Såld 30 aug. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Sandhamnsgatan 53

Lägenhet
Gärdet, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

84 m²

3 rum

5 302 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 8 200 000 kr+3 %

97 619 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Sibyllegatan 42, Östermalm, Stockholms kommun
  • Såld 21 jul. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Sibyllegatan 42

Lägenhet
Östermalm, Stockholms kommun
Eklund Stockholm New York

31 m²

1 rum

2 195 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+10 %

141 935 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Bengt Färjares Väg 34, Danderyd, Danderyds kommun
  • Såld 17 jul. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Bengt Färjares Väg 34

Lägenhet
Danderyd, Danderyds kommun
Eklund Stockholm New York

91 m²

3 rum

4 617 kr/mån

Slutpris 6 850 000 kr-2 %

75 275 kr/m²

Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York
Bergavägen 20A, Djursholm, Danderyds kommun
  • Såld 16 jun. 2025
profilfoto på mäklare
FilipSöderlindh

Bergavägen 20A

Villa
Djursholm, Danderyds kommun
Eklund Stockholm New York

230+11 m²

7 rum

1 514 m²

Slutpris 25 000 000 kr±0 %
Eklund Stockholm New York
Eklund Stockholm New York

Visar alla 14