Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Diplomat Fastighetmäkleri

Diplomat Fastighetmäkleri

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Nordenflychtsvägen 76, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Nordenflychtsvägen 76

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

58 m²

2,5 rum

3 456 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 400 000 kr+8 %

93 103 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Pär Lagerkvists gata 24, Västra Kungsholmen  - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Pär Lagerkvists gata 24

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

51 m²

2 rum

2 992 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr+9 %

92 157 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Warfvinges väg 23

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

86 m²

4 rum

4 235 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 250 000 kr+10 %

84 302 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Warfvinges väg 15, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Warfvinges väg 15

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

49 m²

2 rum

2 732 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 350 000 kr+4 %

88 776 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 okt. 2025

Hornsbergs Strand 15F

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

77 m²

3 rum

4 235 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 700 000 kr+7 %

100 000 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lars Forssells gata 22, Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Lars Forssells gata 22

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

76 m²

2 rum

4 436 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 100 000 kr+7 %

80 263 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Orvar Odds väg 10, Västra Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Orvar Odds väg 10

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

29 m²

1 rum

2 175 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 875 000 kr+8 %

99 138 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Lindhagensterrassen 19

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

39 m²

1 rum

2 272 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+3 %

84 615 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lars Forssells gata 34, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Lars Forssells gata 34

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

84 m²

3 rum

4 667 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 300 000 kr+3 %

110 714 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Lenngrensgatan 2

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

49,5 m²

2 rum

3 057 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 630 000 kr+10 %

93 535 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lustgårdsgatan 16, vån 2, Kungsholmen - Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Lustgårdsgatan 16, vån 2

Lägenhet
Kungsholmen - Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

46 m²

2 rum

2 663 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 900 000 kr±0 %

84 783 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lustgårdsgatan 3, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 16 sep. 2025

Lustgårdsgatan 3

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

56 m²

3 rum

4 142 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 420 000 kr+5 %

78 929 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Lars Forssells gata 20, 5tr

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

92,5 m²

4 rum

5 223 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 950 000 kr+4 %

96 757 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hjalmar Söderbergs väg 4, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Hjalmar Söderbergs väg 4

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

30 m²

1 rum

2 685 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-5 %

93 333 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Nordenflychtsvägen 76

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

58 m²

2 rum

3 456 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 240 000 kr+6 %

73 103 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lindhagensterrassen 9, Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Lindhagensterrassen 9

Lägenhet
Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

80,5 m²

3 rum

3 926 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 995 000 kr±0 %

86 894 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Lars Forssells gata 31

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

91,5 m²

3 rum

4 185 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 200 000 kr+9 %

89 617 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Ulriksborgsgatan 16

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

97 m²

4 rum

5 071 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 300 000 kr+4 %

85 567 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Lindhagensterrassen 9

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

77,5 m²

3 rum

3 808 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 800 000 kr+5 %

87 742 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Eyvind Johnsons gata 7, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 1 sep. 2025

Eyvind Johnsons gata 7

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

92 m²

3 rum

3 916 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 510 000 kr±0 %

81 630 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Kristinebergs slottsväg 1, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Kristinebergs slottsväg 1

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

58 m²

2 rum

3 951 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr+4 %

86 207 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Kellgrensgatan 10

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

80 m²

4 rum

6 031 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 6 800 000 kr+6 %

85 000 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Thorildsvägen 4, Kungsholmen - Thorildsplan, Stockholms kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Thorildsvägen 4

Lägenhet
Kungsholmen - Thorildsplan, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

37,5 m²

1,5 rum

2 921 kr/mån

Slutpris 3 480 000 kr±0 %

92 800 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Nordenflychtsvägen 64

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

44 m²

1,5 rum

2 537 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 595 000 kr±0 %

81 705 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Lenngrensgatan 2

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

83,5 m²

3 rum

4 769 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 200 000 kr+3 %

86 228 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri

Visar 76 - 100 av 137