Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Diplomat Fastighetmäkleri
Mäklare Johannah Adler

Johannah Adler

Om mig

Med 10 års erfarenhet som fastighetsmäklare har jag utvecklat djup kunskap och en tydlig struktur. Varje steg i processen är noggrant planerad för att säkerställa bästa möjliga resultat för dig. Mitt mål är att du alltid ska känna att jag har gjort mitt yttersta för att maximera slutpriset, genom en kombination av tydlig struktur, hård förhandling och hög ambitionsnivå. Mina återkommande kunder och positiva rekommendationer är bevis på mitt dedikerade arbete.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ola Hanssonsgatan 6, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 14 maj. 2026

Ola Hanssonsgatan 6

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

36 m²

2 rum

3 439 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 830 000 kr+10 %

106 389 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Ulriksborgsgatan 16, vån 13, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Ulriksborgsgatan 16, vån 13

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

64,5 m²

2 rum

3 714 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 500 000 kr+12 %

100 775 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Fleminggatan 58, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 5 maj. 2026

Fleminggatan 58

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

110 m²

4 rum

6 345 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 12 950 000 kr+2 %

117 727 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Sankt Göransgatan 127, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Sankt Göransgatan 127

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

49 m²

2 rum

3 214 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 150 000 kr+16 %

105 102 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Levertinsgatan 5, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Levertinsgatan 5

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

76 m²

3 rum

4 959 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 325 000 kr+19 %

96 382 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hjalmar Söderbergs väg 8, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 2 apr. 2026

Hjalmar Söderbergs väg 8

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

82 m²

3,5 rum

5 267 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 540 000 kr+8 %

91 951 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Alice Lyttkens gata 8, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Alice Lyttkens gata 8

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

85 m²

3 rum

5 386 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 700 000 kr+12 %

114 118 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lindhagensgatan 106, Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Lindhagensgatan 106

Lägenhet
Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

75 m²

3 rum

5 341 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 275 000 kr+5 %

83 667 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Thorildsvägen 1, Kungsholmen - Thorildsplan, Stockholms kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Thorildsvägen 1

Lägenhet
Kungsholmen - Thorildsplan, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

41 m²

1,5 rum

2 993 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 340 000 kr+17 %

105 854 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Pär Lagerkvists gata 4, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Pär Lagerkvists gata 4

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

88 m²

4 rum

3 976 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 600 000 kr+1 %

86 364 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Warfvinges väg 3, Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Warfvinges väg 3

Lägenhet
Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

54 m²

2 rum

3 573 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+18 %

101 852 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hjalmar Söderbergs väg 6, Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Hjalmar Söderbergs väg 6

Lägenhet
Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

48 m²

2 rum

3 711 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr+15 %

95 833 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Kellgrensgatan 10, Västra  Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Kellgrensgatan 10

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

78,5 m²

3 rum

5 985 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 800 000 kr+8 %

86 624 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Kristinebergs slottsväg 3, Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Kristinebergs slottsväg 3

Lägenhet
Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

98 m²

4 rum

5 831 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 850 000 kr+4 %

90 306 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Love Almqvists väg 4A, Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 5 nov. 2025

Love Almqvists väg 4A

Lägenhet
Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

37,5 m²

2 rum

3 543 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 250 000 kr+12 %

86 667 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
  • Såld 24 okt. 2025

Pär Lagerkvists gata 4

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

64 m²

2 rum

3 156 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr+1 %

78 125 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Kristinebergs Slottsväg 1, Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 24 okt. 2025

Kristinebergs Slottsväg 1

Lägenhet
Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

58 m²

2 rum

3 951 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr+2 %

79 310 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hjalmar Söderbergs väg 4, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Hjalmar Söderbergs väg 4

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

30 m²

1 rum

2 685 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-5 %

93 333 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lindhagensterrassen 9, Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Lindhagensterrassen 9

Lägenhet
Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

80,5 m²

3 rum

3 926 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 995 000 kr±0 %

86 894 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Kristinebergs slottsväg 1, Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Kristinebergs slottsväg 1

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

58 m²

2 rum

3 951 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr+4 %

86 207 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lenngrensgatan 4, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Lenngrensgatan 4

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

83,5 m²

3 rum

4 769 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 200 000 kr+3 %

86 228 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Warfvinges väg 3, Västra Kungsholmen - Hornbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Warfvinges väg 3

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

54 m²

2 rum

3 503 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 670 000 kr+6 %

86 481 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Ulriksborgsgatan 9, vån 15

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

40 m²

1 rum

3 014 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 600 000 kr+7 %

90 000 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lidnersgatan 8, Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
  • Såld 21 maj. 2025

Lidnersgatan 8

Lägenhet
Kungsholmen - Kristineberg, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

34 m²

1,5 rum

3 068 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+10 %

102 941 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Hornsbergs Strand 15 A

Lägenhet
Kungsholmen - Hornsbergs Strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

53,5 m²

2 rum

2 943 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 700 000 kr+5 %

87 850 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri

Visar 1 - 25 av 29