Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Diplomat Fastighetmäkleri
Mäklare Erika Asp Mutschler

Erika Asp Mutschler

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Ulriksborgsgatan 16, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Ulriksborgsgatan 16

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

78,5 m²

3 rum

4 342 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 500 000 kr+7 %

95 541 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lackerargränd 3, vån 4, Huddinge, Huddinge kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Lackerargränd 3, vån 4

Lägenhet
Huddinge, Huddinge kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

73 m²

3 rum

5 490 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 520 000 kr+14 %

48 219 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hornsbergs Strand 15B, Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Hornsbergs Strand 15B

Lägenhet
Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

53 m²

2 rum

3 207 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr+4 %

92 453 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Fleminggatan 54, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 22 apr. 2026

Fleminggatan 54

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

20 m²

1 rum

988 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

130 000 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Ulriksborgsgatan 9, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 9 apr. 2026

Ulriksborgsgatan 9

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

40 m²

1 rum

3 014 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+9 %

95 000 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Ulriksborgsgatan 7, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 29 mar. 2026

Ulriksborgsgatan 7

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

77 m²

2 rum

5 123 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 000 000 kr+2 %

77 922 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Olof Dalins väg 20, Kristinebergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Olof Dalins väg 20

Lägenhet
Kristinebergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

59 m²

2 rum

4 382 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+4 %

93 220 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Warfvinges väg 18, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 25 mar. 2026

Warfvinges väg 18

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

52,5 m²

2 rum

4 547 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 570 000 kr+2 %

87 048 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Svarvargatan 11, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026

Svarvargatan 11

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

60 m²

2 rum

3 878 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 300 000 kr+12 %

121 667 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lindhagensterrassen 19, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 15 mar. 2026

Lindhagensterrassen 19

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

39 m²

1 rum

2 431 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr+1 %

89 744 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Ulriksborgsgatan 16, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Ulriksborgsgatan 16

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

59 m²

2 rum

3 468 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 275 000 kr+7 %

72 458 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Lindhagensterrassen 19

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

39 m²

1 rum

2 431 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 530 000 kr+1 %

90 513 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hornsbergs Strand 15C, Västra Kungsholmen  - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 7 feb. 2026

Hornsbergs Strand 15C

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

63,5 m²

2 rum

3 492 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+9 %

75 591 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Nordenflychtsvägen 64, Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 28 jan. 2026

Nordenflychtsvägen 64

Lägenhet
Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

44 m²

1,5 rum

2 784 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 700 000 kr+6 %

84 091 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Sara Lidmans gata 6, Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Sara Lidmans gata 6

Lägenhet
Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

98,5 m²

3 rum

4 449 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 8 600 000 kr+2 %

87 310 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Kellgrensgatan 10

Lägenhet
Hornsbergs Strand - Västra Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

53,5 m²

2 rum

4 593 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+1 %

82 243 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Hornsbergs Strand 15F, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Hornsbergs Strand 15F

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

35 m²

2 rum

1 925 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

94 286 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Warfvinges väg 18, Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
  • Såld 11 dec. 2025

Warfvinges väg 18

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

53,5 m²

2 rum

4 593 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 275 000 kr+2 %

79 907 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Warfvinges väg 18, vån 5, Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
  • Såld 3 dec. 2025

Warfvinges väg 18, vån 5

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

78,5 m²

3 rum

5 985 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 530 000 kr+5 %

83 185 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lindhagensgatan 104A, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Lindhagensgatan 104A

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

82 m²

3 rum

5 401 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 500 000 kr+8 %

79 268 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Nordenflychtsvägen 64, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Nordenflychtsvägen 64

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

64 m²

2 rum

3 479 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 425 000 kr+2 %

84 766 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Ulriksborgsgatan 7, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 21 nov. 2025

Ulriksborgsgatan 7

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

40 m²

1,5 rum

3 014 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 520 000 kr+10 %

88 000 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Pär Lagerkvists gata 24, Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
  • Såld 18 nov. 2025

Pär Lagerkvists gata 24

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsbergs strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

106 m²

4 rum

5 140 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 000 000 kr+8 %

94 340 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Nordenflychtsvägen 64, Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
  • Såld 16 nov. 2025

Nordenflychtsvägen 64

Lägenhet
Västra Kungsholmen - Hornsberg strand, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

99 m²

4 rum

4 891 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 9 195 000 kr±0 %

92 879 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri
Lindhagensterrassen 19, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Lindhagensterrassen 19

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Diplomat Fastighetmäkleri

79 m²

3 rum

3 871 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 160 000 kr+7 %

90 633 kr/m²

Diplomat Fastighetmäkleri
Diplomat Fastighetmäkleri

Visar 1 - 25 av 57