Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Malmö Västra Hamnen

Croisette Malmö Västra Hamnen

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stora Nygatan 24, City, Malmö kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Stora Nygatan 24

Lägenhet
City, Malmö kommun

83 m²

3 rum

5 781 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr-1 %

39 759 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Östra kristinelundsvägen 8A, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Östra kristinelundsvägen 8A

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun

62 m²

2 rum

3 925 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 450 000 kr±0 %

39 516 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025

Snapphanens väg 20

Radhus
Hököpinge, Vellinge kommun

115 m²

4 rum

5 273 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr-3 %

31 261 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Västra Varvsgatan 18B

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun

52 m²

2 rum

3 977 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

61 442 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Kilian Zollsgatan 2D, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Kilian Zollsgatan 2D

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun

39 m²

1 rum

3 263 kr/mån

Slutpris 1 700 000 kr-10 %

43 590 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Köpenhamnsvägen 5C, Fågelbacken, Malmö kommun
  • Såld 4 okt. 2025

Köpenhamnsvägen 5C

Lägenhet
Fågelbacken, Malmö kommun

62 m²

2 rum

4 587 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 010 000 kr+1 %

32 419 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Einar Hansens esplanad 34, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 3 okt. 2025

Einar Hansens esplanad 34

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun

35 m²

1 rum

3 290 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

45 714 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Gamla gatan 27, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Gamla gatan 27

Radhus
Gamla Limhamn, Malmö kommun

81+46 m²

3 rum

376 m²

Slutpris 7 495 000 kr±0 %
Croisette Malmö Västra Hamnen
Kronetorpsgatan 106A, Segevång, Malmö kommun
  • Såld 2 okt. 2025

Kronetorpsgatan 106A

Lägenhet
Segevång, Malmö kommun

74 m²

3 rum

5 652 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-10 %

12 162 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Hästskovägen 10, Västra Ingelstad, Vellinge kommun
  • Såld 1 okt. 2025

Hästskovägen 10

Villa
Västra Ingelstad, Vellinge kommun

91+117 m²

4 rum

693 m²

Slutpris 4 400 000 kr-4 %
Croisette Malmö Västra Hamnen
Stora Varvsgatan 39, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Stora Varvsgatan 39

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun

51 m²

2 rum

4 496 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

48 039 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Södra Förstadsgatan 36A, City, Malmö kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Södra Förstadsgatan 36A

Lägenhet
City, Malmö kommun

45 m²

1 rum

1 390 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-4 %

57 778 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Blåsebergavägen 39

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun

81,5 m²

3 rum

5 930 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 750 000 kr-4 %

46 012 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Vimpelgatan 21, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Vimpelgatan 21

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun

78 m²

2 rum

7 233 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-6 %

41 026 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Stora Grönegatan 18A, Vellinge, Vellinge kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Stora Grönegatan 18A

Lägenhet
Vellinge, Vellinge kommun

66 m²

3 rum

6 384 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 280 000 kr-1 %

34 545 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Dirigentgatan 6

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun

54 m²

2 rum

4 582 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-10 %

25 926 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Baltzarsgatan 14E, City, Malmö kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Baltzarsgatan 14E

Lägenhet
City, Malmö kommun

115,5 m²

4 rum

6 840 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 550 000 kr+7 %

48 052 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Ernst Ahlgrensgatan 4A, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Ernst Ahlgrensgatan 4A

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun

96 m²

3 rum

5 487 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr±0 %

52 083 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Klagshamnsvägen 146

Villa
Klagshamn, Malmö kommun

237+100 m²

10 rum

1 649 m²

Slutpris 10 100 000 kr-8 %
Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Talltitegatan 37

Villa
Vellinge, Vellinge kommun

170+9 m²

6 rum

435 m²

Slutpris 5 500 000 kr-7 %
Croisette Malmö Västra Hamnen
Rosmarinvägen 25, Västra Ingelstad, Vellinge kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Rosmarinvägen 25

Radhus
Västra Ingelstad, Vellinge kommun

134 m²

6 rum

6 669 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr-3 %

31 343 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Falkmansgatan 1 (Bostadsrättslokal), Lorensborg, Malmö kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Falkmansgatan 1 (Bostadsrättslokal)

Lägenhet
Lorensborg, Malmö kommun

98,5 m²

1 rum

4 000 kr/mån

Slutpris 390 000 kr-1 %

3 959 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Carlsgatan 33B, City, Malmö kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Carlsgatan 33B

Lägenhet
City, Malmö kommun

70 m²

2 rum

5 073 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr-1 %

39 286 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Lilla Varvsgatan 19A

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun

67 m²

3 rum

4 288 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

59 627 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen
Friggs Gränd 6, Hyllie, Malmö kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Friggs Gränd 6

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun

70 m²

3 rum

4 844 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr-3 %

42 857 kr/m²

Croisette Malmö Västra Hamnen

Visar 51 - 75 av 147