Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Mäklare Viktor Nilsson

Viktor Nilsson

Om mig

Tävlingsinriktad sedan barnsben har gett mig förståelsen av att hårt jobb lönar sig. Med stor säljerfarenhet i tidigare branscher som kombinerats med mycket kundmöten som resulterats i utmärkelser, har bidragit till valet av att arbeta med det jag gör idag! Utmärkelser: Flest försäljningar, Trelleborg - fjärde kvartalet 2023 Flest rekommendationer, Trelleborg - fjärde kvartalet 2023 Flest rekommendationer, Trelleborg - helår 2023
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maja-Lisa Grönbergs väg 3C, Skegrie, Trelleborgs kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Maja-Lisa Grönbergs väg 3C

Lägenhet
Skegrie, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

68 m²

3 rum

4 947 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-5 %

27 206 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026

Beddinge strandväg 121D

Lägenhet
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

35 m²

1 rum

2 853 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-15 %

42 857 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Rådmansgatan 2C, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 19 apr. 2026

Rådmansgatan 2C

Lägenhet
Trelleborg, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

77,5 m²

3 rum

4 794 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

24 452 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Hedgatan 9B, Anderslöv, Trelleborgs kommun
  • Såld 14 apr. 2026

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

4 031 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 770 000 kr-3 %

14 259 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Beddinge strandväg 121B

Lägenhet
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 846 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

40 000 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maja-Lisa Grönbergs väg 1G, Skegrie, Trelleborgs kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Maja-Lisa Grönbergs väg 1G

Lägenhet
Skegrie, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 584 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 680 000 kr-4 %

26 667 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Ljungvägen 8A

Villa
Höllviken, Vellinge kommun
Croisette Fastighetsförmedling

208 m²

6 rum

724 m²

Slutpris 8 600 000 kr-4 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maja-Lisa Grönbergs väg 1G, Skegrie, Trelleborgs kommun
  • Såld 23 dec. 2025

Maja-Lisa Grönbergs väg 1G

Lägenhet
Skegrie, Trelleborgs kommun

63 m²

2 rum

4 583 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 700 000 kr-3 %

26 984 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 dec. 2025

Hallakroken 10C

Lägenhet
Trelleborg, Trelleborgs kommun

55 m²

1 rum

3 419 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr-10 %

16 364 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 nov. 2025

Spättgränd 16

Radhus
Trelleborg, Trelleborgs kommun

110 m²

4 rum

310 m²

Slutpris 3 270 000 kr-4 %
Croisette Trelleborg
Kung Karls Väg 1E, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 10 nov. 2025

Kung Karls Väg 1E

Lägenhet
Trelleborg, Trelleborgs kommun

44,5 m²

1 rum

3 410 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-6 %

17 978 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 nov. 2025

Olivia Nordgrens gata 2

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

69 m²

2 rum

4 522 kr/mån

Slutpris 1 415 000 kr-5 %

20 507 kr/m²

Croisette Trelleborg
Krokvägen 6, Trelleborg, Trelleborgs kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Krokvägen 6

Villa
Trelleborg, Trelleborgs kommun

120 m²

5 rum

695 m²

Slutpris 3 500 000 kr-3 %
Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Hansagatan 4

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

57 m²

2 rum

3 416 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 025 000 kr-6 %

17 982 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Hansagatan 3

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

41 m²

1 rum

3 086 kr/mån

Slutpris 725 000 kr-3 %

17 683 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Valldammsgatan 4

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

39 m²

1 rum

3 362 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 700 000 kr-4 %

17 949 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025

Liljeborgsgatan 20A

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

41,7 m²

2 rum

3 370 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 030 000 kr-6 %

24 700 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jul. 2025

Hedgatan 9B

Lägenhet
Anderslöv, Trelleborgs kommun

54 m²

2 rum

4 031 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 500 000 kr-39 %

9 259 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jul. 2025

Högalidsvägen 28B

Lägenhet
Högalid, Trelleborgs kommun

59,5 m²

2 rum

3 930 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 210 000 kr-7 %

20 336 kr/m²

Croisette Trelleborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Hansagatan 3

Lägenhet
Centralt, Trelleborgs kommun

43,5 m²

1 rum

3 224 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 570 000 kr-4 %

13 103 kr/m²

Croisette Trelleborg

Visar alla 20