Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Croisette Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Parternas gränd 75

Lägenhet
Norra Fäladen, Lunds kommun
Croisette Fastighetsförmedling

40,5 m²

2 rum

4 175 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-6 %

37 037 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Höskrindegatan 4, Hyllieby, Malmö kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Höskrindegatan 4

Villa
Hyllieby, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

165+16 m²

6 rum

410 m²

Slutpris 6 000 000 kr-9 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Amiralsgatan 89C, Nobeltorget, Malmö kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Amiralsgatan 89C

Lägenhet
Nobeltorget, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

69 m²

3 rum

5 340 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 595 000 kr-6 %

23 116 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Vikhemsvägen 48, Vikhem, Staffanstorps kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Vikhemsvägen 48

Lägenhet
Vikhem, Staffanstorps kommun
Croisette Fastighetsförmedling

31 m²

1 rum

2 811 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

35 484 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Lönngatan 52B, Lönngården, Malmö kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Lönngatan 52B

Lägenhet
Lönngården, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

53 m²

2 rum

3 376 kr/mån

Slutpris 1 020 000 kr-7 %

19 245 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Beddinge strandväg 121B

Lägenhet
Beddingestrand, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 846 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 200 000 kr-8 %

40 000 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Serenadgatan 24

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

82 m²

3 rum

6 478 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-7 %

15 854 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2026

Sivs Gränd 3A

Lägenhet
Hyllie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

34 m²

1 rum

3 478 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 365 000 kr-2 %

40 147 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Oshögavägen 234, Oxie, Malmö kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Oshögavägen 234

Lägenhet
Oxie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

92 m²

4 rum

6 418 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

16 250 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maja-Lisa Grönbergs väg 1G, Skegrie, Trelleborgs kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Maja-Lisa Grönbergs väg 1G

Lägenhet
Skegrie, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

63 m²

2 rum

4 584 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 680 000 kr-4 %

26 667 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Vimpelgatan 17, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 10 mar. 2026

Vimpelgatan 17

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

78 m²

2 rum

7 812 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr±0 %

42 308 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Tre högars väg 44A

Lägenhet
Linero, Lunds kommun
Croisette Fastighetsförmedling

94 m²

4 rum

6 723 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 950 000 kr±0 %

31 383 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Astrakangatan 68A, Vellinge, Vellinge kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Astrakangatan 68A

Lägenhet
Vellinge, Vellinge kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 648 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 980 000 kr-1 %

36 000 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Ljungvägen 8A

Villa
Höllviken, Vellinge kommun
Croisette Fastighetsförmedling

208 m²

6 rum

724 m²

Slutpris 8 600 000 kr-4 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Dockgatan 27, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Dockgatan 27

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

84 m²

3 rum

5 731 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 900 000 kr-2 %

70 238 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Skogsvägen 24, Tystberga, Nyköpings kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Skogsvägen 24

Villa
Tystberga, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling

106+155 m²

5 rum

1 039 m²

Slutpris 2 755 000 kr+1 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Flensburgsgatan 6B, Dalaplan, Malmö kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Flensburgsgatan 6B

Lägenhet
Dalaplan, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

11,5 m²

1 rum

2 340 kr/mån

Slutpris 450 000 kr-3 %

39 130 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Lönnkrogsvägen 1G, Ljunghusen, Vellinge kommun
  • Såld 6 mar. 2026

Lönnkrogsvägen 1G

Lägenhet
Ljunghusen, Vellinge kommun
Croisette Fastighetsförmedling

76 m²

2,5 rum

4 815 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

46 053 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Bruksallén 1, Hököpinge, Vellinge kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Bruksallén 1

Lägenhet
Hököpinge, Vellinge kommun
Croisette Fastighetsförmedling

108 m²

4 rum

7 682 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 950 000 kr-2 %

27 315 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Krankajen 36, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Krankajen 36

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

89 m²

3 rum

5 366 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 300 000 kr-9 %

70 787 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Törnskärsgången 9B, Fågelbacken, Malmö kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Törnskärsgången 9B

Lägenhet
Fågelbacken, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

77 m²

3 rum

6 345 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr-2 %

36 364 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Västra Bernadottesgatan 25A, Gamla Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 1 mar. 2026

Västra Bernadottesgatan 25A

Lägenhet
Gamla Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

46,5 m²

1 rum

3 596 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 510 000 kr+1 %

32 473 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Vikhemsvägen 1D, Vikhem, Staffanstorps kommun
  • Såld 1 mar. 2026

Vikhemsvägen 1D

Lägenhet
Vikhem, Staffanstorps kommun
Croisette Fastighetsförmedling

107 m²

4 rum

6 064 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

25 187 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Dockgatan 49A, Dockan, Malmö kommun
  • Såld 28 feb. 2026

Dockgatan 49A

Lägenhet
Dockan, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

35 m²

1,5 rum

2 518 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

54 286 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Gripensnäs Stjärnflocka gård, Bettna, Flens kommun
  • Såld 28 feb. 2026

Gripensnäs Stjärnflocka gård

Villa
Bettna, Flens kommun
Croisette Fastighetsförmedling

295+146 m²

7 rum

2,4 ha

Slutpris 5 700 000 kr-4 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar 201 - 225 av 401