Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Croisette Fastighetsförmedling

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Grönalundsgatan 8B

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

91 m²

3 rum

6 576 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 795 000 kr±0 %

30 714 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Solistgatan 8B, Lindeborg, Malmö kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Solistgatan 8B

Lägenhet
Lindeborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

6 080 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

21 949 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026

Albinsrogatan 51

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

71,5 m²

3 rum

4 970 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

29 371 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Citadellsvägen 21B

Lägenhet
Varvsstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

83 m²

3 rum

5 920 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr+3 %

48 133 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Blåsebergavägen 27, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Blåsebergavägen 27

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

3 502 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

42 110 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jan. 2026

Västra Stallmästaregatan 24A

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

57 m²

2 rum

4 447 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

41 228 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Axel danielssons väg 47

Lägenhet
Almvik, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

5 370 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-4 %

16 250 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Blåsebergavägen 7, Elinegård, Malmö kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Blåsebergavägen 7

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 923 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-9 %

35 455 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Harvgränd 1, Elinegård, Malmö kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Harvgränd 1

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

5 279 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr-7 %

37 838 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026

Nicoloviusgatan 5B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

79 m²

3 rum

4 137 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 795 000 kr±0 %

60 696 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Sluringgatan 1, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 12 jan. 2026

Sluringgatan 1

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

32 m²

1 rum

3 400 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-12 %

32 813 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026

Rödkullastigen 5B

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

54,5 m²

2 rum

4 378 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 950 000 kr-5 %

17 431 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Limhamnsvägen 12B, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 12 jan. 2026

Limhamnsvägen 12B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

5 003 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 895 000 kr±0 %

51 933 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Östergårdsgatan 26, Kirseberg, Malmö kommun
  • Såld 7 jan. 2026

Östergårdsgatan 26

Lägenhet
Kirseberg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

58 m²

2 rum

4 796 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 840 000 kr-8 %

31 724 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jan. 2026

Gamla Borrebackevägen 14B

Radhus
Tygelsjö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

114 m²

5 rum

7 015 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 895 000 kr±0 %

34 167 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Nobelvägen 58, Västra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 5 jan. 2026

Nobelvägen 58

Lägenhet
Västra Sorgenfri, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

48 m²

1,5 rum

3 600 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-6 %

29 167 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Kalkstensvägen 5, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 3 jan. 2026

Kalkstensvägen 5

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

2 191 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 295 000 kr±0 %

51 484 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jan. 2026

Balladgatan 49

Lägenhet
Högaholm, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

81,5 m²

3 rum

5 030 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 490 000 kr-7 %

18 282 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Parkallén 28, Hjärup, Staffanstorps kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Parkallén 28

Lägenhet
Hjärup, Staffanstorps kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 395 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr-8 %

40 909 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 dec. 2025

Solvändegatan 1C

Lägenhet
Almhög, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

56,5 m²

2 rum

4 498 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 770 000 kr-5 %

13 628 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Limhamns stationsväg 20, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Limhamns stationsväg 20

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

52 m²

2 rum

3 669 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

34 615 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Jägersrovägen 8C, Västra Kattarp, Malmö kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Jägersrovägen 8C

Lägenhet
Västra Kattarp, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

51,5 m²

2 rum

4 035 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr-14 %

15 534 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Vasagatan 16A, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 11 dec. 2025

Vasagatan 16A

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

38,5 m²

1 rum

3 287 kr/mån

Slutpris 850 000 kr-29 %

22 078 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Norrevångsgatan 7, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Norrevångsgatan 7

Villa
Arlöv, Burlövs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

123+50 m²

5 rum

468 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Tessins väg 8B, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Tessins väg 8B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 953 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

40 909 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar 251 - 275 av 397