Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Mäklare Rebecka Ovesen Wågert

Rebecka Ovesen Wågert

Om mig

Jag har varit mäklare sedan år 2009 och jag älskar mitt jobb lika mycket nu som då. Är alltid full av energi och väldigt tävlingsinriktad. Uppväxt i Malmö vilket medför ett stort kontaktnät.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Mastgränd 7A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

35,5 m²

1 rum

3 582 kr/mån

Slutpris 1 825 000 kr-4 %

51 408 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Beleshögsvägen 23

Villa
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

160+132 m²

5 rum

964 m²

Slutpris 13 500 000 kr±0 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Spånehusvägen 63A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

50 m²

2 rum

4 714 kr/mån

Slutpris 1 915 000 kr-4 %

38 300 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Torupsgatan 1G

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

4 415 kr/mån

Slutpris 2 250 000 kr+3 %

38 136 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Kalkstensvägen 5, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 3 jan. 2026

Kalkstensvägen 5

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

2 191 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 295 000 kr±0 %

51 484 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Norrevångsgatan 7, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Norrevångsgatan 7

Villa
Arlöv, Burlövs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

123+50 m²

5 rum

468 m²

Slutpris 4 100 000 kr-2 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Tessins väg 8B, Ribersborg, Malmö kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Tessins väg 8B

Lägenhet
Ribersborg, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

4 953 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 250 000 kr-6 %

40 909 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Andréegatan 11B, Rörsjöstaden, Malmö kommun
  • Såld 12 nov. 2025

Andréegatan 11B

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

81,5 m²

3 rum

5 981 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

53 988 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Spårvägen 28D, Norra Sorgenfri, Malmö kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Spårvägen 28D

Lägenhet
Norra Sorgenfri, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

49 m²

2 rum

3 681 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

37 755 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
John Lundvallsgatan 43, Bunkeflostrand, Malmö kommun
  • Såld 5 nov. 2025

John Lundvallsgatan 43

Villa
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

116+8 m²

488 m²

Slutpris 6 100 000 kr-6 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Kalkstensvägen 5, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 4 nov. 2025

Kalkstensvägen 5

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

71 m²

3 rum

2 337 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 360 000 kr-1 %

61 408 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Edward lindahlsgatan 18B, Hästhagen, Malmö kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Edward lindahlsgatan 18B

Lägenhet
Hästhagen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

92 m²

3 rum

5 804 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 850 000 kr-4 %

41 848 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Andréegatan 9B, Rörsjöstaden, Malmö kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Andréegatan 9B

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

74,5 m²

2 rum

5 546 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 400 000 kr+3 %

45 638 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jul. 2025

Beleshögsvägen 34

Villa
Bellevue Sjösida, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

239+230 m²

6 rum

886 m²

Slutpris 16 700 000 kr-7 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Nobelvägen 11B, Södervärn, Malmö kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Nobelvägen 11B

Lägenhet
Södervärn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

52,5 m²

2 rum

2 667 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

25 714 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Skvadronsgatan 20A, Slottsstaden, Malmö kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Skvadronsgatan 20A

Lägenhet
Slottsstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

41 m²

2 rum

3 588 kr/mån

Slutpris 1 895 000 kr±0 %

46 220 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Kungsgatan 32, Rörsjöstaden, Malmö kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Kungsgatan 32

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

117 m²

5 rum

3 990 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 400 000 kr-1 %

54 701 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Lilla Varvsgatan 29A, Västra Hamnen, Malmö kommun
  • Såld 14 maj. 2025

Lilla Varvsgatan 29A

Lägenhet
Västra Hamnen, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

7 650 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

52 579 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar alla 18