Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Mäklare Liselott Åström

Liselott Åström

Om mig

Jag känner ett brinnande intresse för min yrkesroll. Med livserfarenhet och säljbakgrund ger jag allt och lite till för mina kunder - jag är mån om att ge köpare såväl som säljare en positiv upplevelse i varje enskild försäljning. Limhamn, Klagshamn, Vintrie, Tygelsjö och Bunkeflostrand är min hemmaarena. Mitt sunda förnuft och personliga engagemang gör mig till ett självklart val av mäklare vid din bostadsaffär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Per Lindsjös väg 2

Villa
Vintrie, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

154 m²

4 rum

655 m²

Slutpris 6 000 000 kr-3 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2026

Västerhagagatan 14

Villa
Rosenvång, Malmö kommun
Croisette Hyllie

115+97 m²

6 rum

768 m²

Slutpris 6 800 000 kr+5 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026

Bockgatan 34

Radhus
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Hyllie

90+29 m²

3 rum

214 m²

Slutpris 7 750 000 kr+3 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Gamla Borrebackevägen 13

Villa
Tygelsjö, Malmö kommun
Croisette Hyllie

90+90 m²

3 rum

715 m²

Slutpris 4 895 000 kr±0 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jan. 2026

Almåsa Fritidsby Begoniagatan 47 område B

Fritidshus
Almåsa, Malmö kommun
Croisette Hyllie

36+22 m²

2,5 rum

406 m²

Slutpris 550 000 kr-8 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025

Folketshusvägen 19

Lägenhet
Klagshamn, Malmö kommun
Croisette Hyllie

109 m²

4 rum

8 183 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 795 000 kr-3 %

34 817 kr/m²

Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 okt. 2025

Vintrie Byväg 32C

Villa
Vintrie, Malmö kommun
Croisette Hyllie

170 m²

5 rum

332 m²

Slutpris 6 900 000 kr-1 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jul. 2025

Strandhemsvägen 16

Villa
Bunkeflostrand, Malmö kommun
Croisette Hyllie

75 m²

4 rum

580 m²

Slutpris 3 650 000 kr-4 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Cyklamengången 50, Elinelunds Sommarstad

Fritidshus
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Hyllie

42+25 m²

2 rum

400 m²

Slutpris 1 060 000 kr-8 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jun. 2025

Kalkstensvägen 12

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Hyllie

43,9 m²

1 rum

3 483 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 725 000 kr-1 %

39 294 kr/m²

Croisette Hyllie
Croisette Hyllie
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2025

Barsebäcksgatan 59

Radhus
Nya Bellevue, Malmö kommun
Croisette Hyllie

106+35 m²

4 rum

301 m²

Slutpris 5 395 000 kr±0 %
Croisette Hyllie
Croisette Hyllie

Visar alla 11