Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Mäklare Emir Salkic

Emir Salkic

Om mig

Målmedveten mäklare som tidigt bestämde sig för att lyckas. Över 10-års branscherfarenhet med ett brett helhetstänk och stort engagemang, samt vilja lyckas Emir ta sina bostadsnivåer till högre dimensioner. Som hjälpsam och lyhörd blir han ofta rekommenderad. Tala även flytande bosniska och tyska.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 maj. 2026

Köpenhamnsvägen 42A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

76,5 m²

3 rum

5 233 kr/mån

Slutpris 3 345 000 kr±0 %

43 725 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2026

Giggatan 11

Villa
Riseberga, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

142+25 m²

5 rum

615 m²

Slutpris 5 800 000 kr-3 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Tessins väg 14

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

92 m²

4 rum

7 842 kr/mån

Slutpris 4 295 000 kr±0 %

46 685 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Regementsgatan 68B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

92 m²

3 rum

5 834 kr/mån

Slutpris 5 220 000 kr+7 %

56 739 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Friisgatan 4

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

97 m²

3 rum

4 930 kr/mån

Slutpris 5 495 000 kr±0 %

56 649 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Köpenhamnsvägen 43 A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

102 m²

4 rum

8 622 kr/mån

Slutpris 4 200 000 kr±0 %

41 176 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Maja-Lisa Grönbergs väg 15H

Radhus
Skegrie, Trelleborgs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

124 m²

5 rum

7 240 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026

Albinsrogatan 51

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

71,5 m²

3 rum

4 970 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

29 371 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Ostvägen 4, Åkarp, Burlövs kommun
  • Såld 22 nov. 2025

Ostvägen 4

Villa
Åkarp, Burlövs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

131 m²

6 rum

199 m²

Slutpris 3 900 000 kr-5 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 okt. 2025

Lönnebergagatan 41

Radhus
Gyllins Trädgård, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

122 m²

5 rum

6 121 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 625 000 kr-2 %

29 713 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Limhamns stationsväg 39

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

124 m²

4 rum

8 694 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 995 000 kr±0 %

56 411 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Erikslustvägen 36H

Lägenhet
Erikslust, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

4 181 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

33 814 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 aug. 2025

Smedgatan 9

Villa
Teckomatorp, Svalövs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

186 m²

6 rum

516 m²

Slutpris 3 550 000 kr+2 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Södra promenaden 25A

Lägenhet
City, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

55 m²

2 rum

3 693 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

50 909 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Geijersgatan 2D

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

75 m²

3 rum

6 037 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr-3 %

46 667 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Centralgatan 24

Villa
Teckomatorp, Svalövs kommun
Croisette Fastighetsförmedling

190+210 m²

9 rum

923 m²

Slutpris 3 495 000 kr±0 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2025

Barlastgatan 28

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Croisette Fastighetsförmedling

45,5 m²

2 rum

3 118 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 325 000 kr-3 %

51 099 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar alla 17