Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Mäklare Elin Ilmarsson

Elin Ilmarsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Höders väg 11, Svalsta, Nyköpings kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Höders väg 11

Villa
Svalsta, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling

105+45 m²

4 rum

930 m²

Slutpris 2 687 500 kr+8 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Bärbo Kärret 1, Nyköping, Nyköpings kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Bärbo Kärret 1

Villa
Nyköping, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling

62 m²

4 rum

4 017 m²

Slutpris 4 000 000 kr-6 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Regeringsvägen 4B, Oppeby, Nyköpings kommun
  • Såld 11 apr. 2026

Regeringsvägen 4B

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling

40 m²

1 rum

2 900 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 395 000 kr±0 %

9 875 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Wahlströms väg 18D, Högbrunn, Nyköpings kommun
  • Såld 8 apr. 2026

Wahlströms väg 18D

Övrigt
Högbrunn, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling
105 m²

Slutpris 1 650 000 kr+3 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Esplanaden 6B, Centralt Oxelösund, Oxelösunds kommun
  • Såld 27 mar. 2026

Esplanaden 6B

Lägenhet
Centralt Oxelösund, Oxelösunds kommun
Croisette Fastighetsförmedling

54 m²

2 rum

3 555 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 395 000 kr±0 %

7 315 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Östra Bergsgatan 11, Centralt Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Östra Bergsgatan 11

Lägenhet
Centralt Öster, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling

51 m²

2 rum

2 688 kr/mån

Slutpris 665 000 kr-16 %

13 039 kr/m²

Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Solanumvägen 8, Örstig, Nyköpings kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Solanumvägen 8

Villa
Örstig, Nyköpings kommun
Croisette Fastighetsförmedling

127 m²

5 rum

1 712 m²

Slutpris 4 600 000 kr-8 %
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Tre Bröders Väg 18, Spelhagen, Nyköpings kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Tre Bröders Väg 18

Lägenhet
Spelhagen, Nyköpings kommun

110 m²

5 rum

8 012 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 520 000 kr+1 %

22 909 kr/m²

Croisette Nyköping
Styrmansgatan 8, Centralt Oxelösund, Oxelösunds kommun
  • Såld 16 jan. 2026

Styrmansgatan 8

Övrigt
Centralt Oxelösund, Oxelösunds kommun
2 356 m²

Slutpris 3 850 000 kr-5 %
Croisette Oxelösund
Västra tullgatan 14, Centralt Väster, Nyköpings kommun
  • Såld 16 dec. 2025

Västra tullgatan 14

Lägenhet
Centralt Väster, Nyköpings kommun

40 m²

1 rum

2 560 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 875 000 kr-8 %

21 875 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2025

Vildgåsvägen 9

Villa
Rosenkälla, Nyköpings kommun

109+81 m²

5 rum

800 m²

Slutpris 4 900 000 kr-2 %
Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 okt. 2025

Fruängsgatan 10A

Lägenhet
Centralt Väster, Nyköpings kommun

131 m²

4 rum

7 282 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr+3 %

29 389 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 okt. 2025

Stråleborg 1

Villa
Ålberga, Nyköpings kommun

25 m²

2 rum

2 373 m²

Slutpris 700 000 kr-12 %
Croisette Nyköping
Tellusvägen 18, Stenkulla, Nyköpings kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Tellusvägen 18

Lägenhet
Stenkulla, Nyköpings kommun

57 m²

2 rum

4 222 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 925 000 kr-5 %

16 228 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 sep. 2025

Halsbråten

Gård/Skog
Kolmården, Norrköpings kommun

120+65 m²

4,5 ha

Slutpris 6 500 000 kr-4 %
Croisette Norrköping
Pilos väg 11, Fågelbo, Nyköpings kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Pilos väg 11

Lägenhet
Fågelbo, Nyköpings kommun

27 m²

1 rum

1 932 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 525 000 kr-12 %

19 444 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Blåsarevägen 23

Radhus
Krikonbacken, Nyköpings kommun

154 m²

7 rum

7 995 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-4 %

15 584 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Skalbaggevägen 6

Radhus
Bryngelstorp, Nyköpings kommun

118 m²

6 rum

220 m²

Slutpris 2 600 000 kr-5 %
Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 aug. 2025

Nöthagsvägen 2C

Lägenhet
Nöthagen, Nyköpings kommun

100 m²

3 rum

5 614 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr±0 %

18 500 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Bärbo Fridhem 1

Villa
Bärbo, Nyköpings kommun

95+15 m²

4 rum

2 847 m²

Slutpris 2 995 000 kr±0 %
Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jul. 2025

Hagtornsvägen 40

Villa
Peterslund, Oxelösunds kommun

122+7 m²

6 rum

687 m²

Slutpris 3 665 000 kr-5 %
Croisette Oxelösund
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jun. 2025

Granvägen 87

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun

73 m²

3 rum

5 443 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 970 000 kr-3 %

13 288 kr/m²

Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 maj. 2025

Pontongatan 48

Radhus
Brandholmen, Nyköpings kommun

126+20 m²

5 rum

204 m²

Slutpris 6 200 000 kr-5 %
Croisette Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2025

Växthusgränd 27

Radhus
Marieberg, Nyköpings kommun

106+8 m²

4 rum

4 893 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr-15 %

21 698 kr/m²

Croisette Nyköping

Visar alla 24