Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Mäklare Daniella Isaksson

Daniella Isaksson

Om mig

Att arbeta som fastighetsmäklare är inte likt ett vanligt yrke utan fungerar mer som en livsstil. En livsstil som passar mig perfekt då jag drivs av att ha många bollar i luften. För att lyckas krävs det arbetsglädje, tillgänglighet, lyhördhet och intresse för människor. Men också en stor portion tävlingsinstinkt. Att många av mina kunder återvänder när det är dags att röra på sig igen, ser jag som ett kvitto på att de har en tillförlitlighet på att det jag gör är rätt.
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Gamla Norrvägen 11A Gamla Norr, Växjö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gamla Norrvägen 11A Gamla Norr, Växjö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gamla Norrvägen 11A Gamla Norr, Växjö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gamla Norrvägen 11A Gamla Norr, Växjö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gamla Norrvägen 11A Gamla Norr, Växjö kommun - bild 5

Gamla Norrvägen 11A

Lägenhet
Gamla Norr, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 290 000 kr
42 m²
1 rum
vån 1/4
2 605 kr/mån
30 714 kr/m²

På ett fint och centrumnära läge finner ni denna välplanerade etta endast en trappa upp. De stora fönsterpartierna i västerläge vetter mot den lugna och lummiga innergården. Allrummet är rymligt och bra utformat med sovalkov som känns som ett sovrum. Sovalkoven rymmer en större säng (180 cm) och vidare finns det även plats för soffgrupp och ett mindre matbord och/eller arbetshörna.…

Premium
Balkong
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Österleden 54B Fagrabäck, Växjö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Österleden 54B Fagrabäck, Växjö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Österleden 54B Fagrabäck, Växjö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Österleden 54B Fagrabäck, Växjö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Österleden 54B Fagrabäck, Växjö kommun - bild 5

Österleden 54B

Lägenhet
Fagrabäck, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
975 000 kr
34 m²
1 rum
vån -1/3
2 059 kr/mån
28 676 kr/m²

Tillfälle att förvärva i en stabil BRF med flera förmåner till dig som medlem. Lägg där till kort cykelavstånd till centrum och närhet till både mataffär och Fyllerydsskogen. Bostaden fördelas över ca 34 kvm och bjuder på ett väl tilltaget allrum med plats för favoritsoffan, TV-möbel, matbord och säng. Vidare finns här ett trivsamt kök med utgång till uteplatsen samt ett badrum renoverat år…

Premium
Uteplats
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Fagrabäck, Växjö kommun

Österleden 64F

Lägenhet
Fagrabäck, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 595 000 kr
88 m²
3 rum
vån 2/3
5 220 kr/mån
18 125 kr/m²
Balkong
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Axel Ohlssons gata 1E Telestad, Växjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Axel Ohlssons gata 1E Telestad, Växjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Axel Ohlssons gata 1E Telestad, Växjö kommun - bild 3

Axel Ohlssons gata 1E

Lägenhet
Telestad, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 525 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2/2
5 035 kr/mån
21 181 kr/m²
Plus
Balkong
Energieffektiv
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
1 rum lägenhet på Kungsgatan 25A Centrum, Växjö kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Kungsgatan 25A Centrum, Växjö kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Kungsgatan 25A Centrum, Växjö kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Kungsgatan 25A Centrum, Växjö kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Kungsgatan 25A Centrum, Växjö kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 16:30

Kungsgatan 25A

Lägenhet
Centrum, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
750 000 kr
25 m²
1 rum
vån 2/2
1 771 kr/mån
30 000 kr/m²

På andra våningen i denna fina ståtliga fastighet saluförs nu en trevlig enrummare. Bostaden genomsyras av fina materialval som ger en sammanhängande känsla för byggåret men ändå med en modern touch. Bostaden är perfekt för pendlaren, företaget eller studenten! Rejäla utrymmen som erbjuder ett stort kök, allrum och badrum med egen tvättmöjlighet. På Kungsgatan bor du med närhet till stadens…

Premium
Uteplats
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
Centrum, Växjö kommun

Pilgatan 8A

Lägenhet
Centrum, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 050 000 kr
35 m²
1 rum
vån 1/3
2 257 kr/mån
30 000 kr/m²
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling
3 rum lägenhet på Thomas Johannisgatan 1C Centrum, Växjö kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Thomas Johannisgatan 1C Centrum, Växjö kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Thomas Johannisgatan 1C Centrum, Växjö kommun - bild 3
Sön 24 maj kl 13:00

Thomas Johannisgatan 1C

Lägenhet
Centrum, Växjö kommun
Croisette Fastighetsförmedling
1 950 000 kr
71,5 m²
3 rum
vån 2/3
5 269 kr/mån
27 273 kr/m²
Plus
Balkong
Croisette Fastighetsförmedling
Croisette Fastighetsförmedling

Visar 26 - 32 av 32