Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Andreas Waldestrand

Andreas Waldestrand

Om mig

Hej! Andreas heter jag & är mäklare sen 2003. Jag brinner för mitt jobb & största drivkraften är att ha nöjda kunder, Inte bara för att det är roligt utan för att om kunderna är nöjda så rekommenderar kunderna mig till sina bekanta. Chansen är då stor att jag blir kontaktad av en nöjd kund, när det är dags att sälja nästa gång:) //Andreas
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Östra Ågatan 73D Centrum, Uppsala kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Östra Ågatan 73D Centrum, Uppsala kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Östra Ågatan 73D Centrum, Uppsala kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Östra Ågatan 73D Centrum, Uppsala kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Östra Ågatan 73D Centrum, Uppsala kommun - bild 5
Kommande

Östra Ågatan 73D

Lägenhet
Centrum, Uppsala kommun
Cohen Mäklarbyrå
3 175 000 kr
64,5 m²
3 rum
vån 2/3
5 875 kr/mån
49 225 kr/m²

Varmt välkomna till Brf Kungsängsliljan och denna fina 3:a om 64,5 kvm med fönster åt tre håll och en stor balkong mot föreningens lummiga innergård med en springbrunn. Bostaden som nås bekvämt med hiss från markplan har en trevlig planlösning där ytskikten renoverades 2023/2024, köksinredningen och duschrummet är i välskött originalskick. Här bor man lugnt med centralt läge och Uppsalas breda…

Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Cohen Mäklarbyrå
Cohen Mäklarbyrå

Visar alla 1