Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Mäklare Danyel Ceylan

Danyel Ceylan

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sjögatan 8A, Jönköping - Söder, Jönköpings kommun
  • Såld 7 maj. 2026

Sjögatan 8A

Lägenhet
Jönköping - Söder, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

62 m²

2 rum

3 803 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 825 000 kr+8 %

29 435 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Östra Storgatan 58

Lägenhet
Öster City, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

88 m²

3 rum

5 179 kr/mån

Slutpris 3 300 000 kr±0 %

37 500 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Norra Bogesundsgatan 8, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 25 apr. 2026

Norra Bogesundsgatan 8

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

75 m²

2 rum

4 083 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 295 000 kr±0 %

30 600 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026

Samsetgatan 37

Lägenhet
Samset, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

97 m²

3 rum

5 928 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr

27 835 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Drivhusvägen 45, Huskvarna Stensholm, Jönköpings kommun
  • Såld 18 dec. 2025

Drivhusvägen 45

Radhus
Huskvarna Stensholm, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

108 m²

4 rum

5 598 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-2 %

26 389 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Karlavägen 22A, Torpa, Jönköpings kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Karlavägen 22A

Villa
Torpa, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

166+154 m²

6 rum

1 302 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 000 000 kr-5 %
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Sagogatan 8C, Samset, Jönköpings kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Sagogatan 8C

Lägenhet
Samset, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

87 m²

3 rum

4 205 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr±0 %

30 977 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Huskvarnavägen 4A, Liljeholmen, Jönköpings kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Huskvarnavägen 4A

Lägenhet
Liljeholmen, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

77 m²

2 rum

5 051 kr/mån

Slutpris 1 940 000 kr-3 %

25 195 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 okt. 2025

Kungsgatan 4 B

Lägenhet
Väster, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

101,5 m²

4 rum

6 381 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr+25 %

24 631 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Stenroddargränd 1, Munksjöstaden, Jönköpings kommun
  • Såld 9 okt. 2025

Stenroddargränd 1

Lägenhet
Munksjöstaden, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

75 m²

2 rum

4 917 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr±0 %

47 333 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Kungsgatan 27, Söder, Jönköpings kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Kungsgatan 27

Lägenhet
Söder, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

39 m²

1 rum

2 370 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

38 333 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Västerliden 5A, Huskvarna, Jönköpings kommun
  • Såld 18 aug. 2025

Västerliden 5A

Lägenhet
Huskvarna, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

66 m²

3 rum

4 745 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 175 000 kr±0 %

17 803 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Basvägen 4, Tovrida udde, Jönköpings kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Basvägen 4

Villa
Tovrida udde, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

54 m²

2 rum

853 m²

Slutpris 1 250 000 kr-11 %
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Samsetgatan 37, Samset, Jönköpings kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Samsetgatan 37

Lägenhet
Samset, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

99 m²

3 rum

6 341 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr±0 %

30 253 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Lovisagatan 29A, Gräshagen, Jönköpings kommun
  • Såld 7 jun. 2025

Lovisagatan 29A

Lägenhet
Gräshagen, Jönköpings kommun
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

73 m²

3 rum

4 343 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 525 000 kr+9 %

20 890 kr/m²

Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri
Ceylan Sandberg Fastighetsmäkleri

Visar alla 15