Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Mäklare Charlene Shelton

Charlene Shelton

Om mig

Valet av mäklare är ett av de mest avgörande valen man gör. Genom att erbjuda hög tillgänglighet, en utförlig informationsinhämtning och en rejäl dos engagemang ser jag till att skapa så bra förutsättningar som möjligt för att hitta köparen till din bostad och dessutom ge dig bäst betalt. Mitt mål är att 100% av kunderna jag är i kontakt med ska vara så pass nöjda att jag är det självklara valet när de ska rekommendera någon eller själv välja mäklare. Jag hoppas att du blir en av dem.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Basungränden 7A, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 26 mar. 2026

Basungränden 7A

Radhus
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

60 m²

2 rum

4 648 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

43 250 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Gylleholmsgatan 18, Centrum, Lunds kommun
  • Såld 4 mar. 2026

Gylleholmsgatan 18

Lägenhet
Centrum, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

47 m²

2 rum

3 651 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-2 %

61 702 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Iliongränden 64, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 21 feb. 2026

Iliongränden 64

Radhus
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

80 m²

4 rum

5 912 kr/mån

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

39 938 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Björnstorp 793, Björnstorp, Lunds kommun
  • Såld 30 nov. 2025

Björnstorp 793

Villa
Björnstorp, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

58+58 m²

3 rum

2 464 m²

Slutpris 2 800 000 kr+12 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Musikantvägen 16B, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Musikantvägen 16B

Lägenhet
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

5 873 kr/mån

Slutpris 2 400 000 kr+5 %

30 000 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Iliongränden 348

Radhus
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

104,6 m²

4 rum

7 427 kr/mån

Slutpris 3 800 000 kr±0 %

36 329 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Uardavägen 55, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Uardavägen 55

Radhus
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

80 m²

3 rum

5 740 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 100 000 kr-3 %

38 750 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Sunnanväg 6J, Klostergården, Lunds kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Sunnanväg 6J

Lägenhet
Klostergården, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

36,7 m²

1 rum

3 192 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

36 785 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Uardavägen 83, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Uardavägen 83

Radhus
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

104,6 m²

5 rum

7 427 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr-3 %

34 417 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Tånggatan 7, Teckomatorp, Svalövs kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Tånggatan 7

Villa
Teckomatorp, Svalövs kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

150+63 m²

7 rum

718 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 700 000 kr-10 %
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Uardavägen 199, Östra Torn, Lunds kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Uardavägen 199

Radhus
Östra Torn, Lunds kommun
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

104,6 m²

5 rum

7 427 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 400 000 kr-8 %

32 505 kr/m²

Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Bülow & Lind Fastighetsförmedling

Visar alla 11