Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av BOSTHLM Nacka

BOSTHLM Nacka

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 25, 2tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 25, 2tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 25, 2tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 25, 2tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Ekuddsvägen 25, 2tr Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Ekuddsvägen 25, 2tr

Lägenhet
Nacka - Sickla - Ekudden, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
34 m²
1 rum
vån 2/13
2 700 kr/mån

Välkommen till Ekuddsvägen 25 – en mycket trivsam och välplanerad etta om 34 kvm med eftertraktad sjöutsikt och balkong. Här bor du med ett fritt och rogivande läge mot vattnet, där utsikten blir en naturlig del av vardagen året om. Bostaden präglas av ett generöst ljusinsläpp tack vare stora fönsterpartier och en genomtänkt planlösning som skapar både rymd och funktion. Allrummet erbjuder…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
2 rum lägenhet på Thunströms väg 14 Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Thunströms väg 14 Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Thunströms väg 14 Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Thunströms väg 14 Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Thunströms väg 14 Kvarnholmen, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Thunströms väg 14

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
40 m²
2 rum
vån 0,5
4 450 kr/mån

SNABBT TILLTRÄDE MÖJLIGT- ACCEPTERAT PRIS- Kontakta mäklare för visning! Välplanerad tvåa med fransk balkong och genomtänkta ytor! Välkommen till denna ljusa och yteffektiva tvåa med smart planlösning och stilrena materialval. Här möts du av en inbjudande hall med gott om förvaring i garderob och städskåp. Direkt till höger öppnar sig ett modernt kök med bra arbetsytor, diskmaskin,…

Premium
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
6 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 10, 4tr Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun - bild 1
6 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 10, 4tr Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun - bild 2
6 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 10, 4tr Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun - bild 3
6 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 10, 4tr Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun - bild 4
6 rum lägenhet på Sjöfartsgatan 10, 4tr Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun - bild 5
Kommande

Sjöfartsgatan 10, 4tr

Lägenhet
Hammarby Sjöstad, Stockholms kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
163 m²
6 rum
vån 4
10 309 kr/mån

163 kvm modern elegans – ett hem som måste upplevas Detta exceptionella drömhem erbjuder en livsstil utöver det vanliga i en våning av internationell toppklass. Här möts ni av en generös och harmonisk bostad där varje detalj är noggrant genomtänkt och där materialvalen andas tidlös elegans och kompromisslös kvalitet. De ljusa vitoljade ekplankgolven samspelar perfekt med sofistikerade grafitgrå…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
1,5 rum lägenhet på Turbinvägen 5D Nacka - Järla Sjö, Nacka kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Turbinvägen 5D Nacka - Järla Sjö, Nacka kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Turbinvägen 5D Nacka - Järla Sjö, Nacka kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Turbinvägen 5D Nacka - Järla Sjö, Nacka kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Turbinvägen 5D Nacka - Järla Sjö, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Turbinvägen 5D

Lägenhet
Nacka - Järla Sjö, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
33 m²
1,5 rum
vån 2/3
2 255 kr/mån

Välkommen till denna perfekta och yteffektiva 1,5:a i populära Järla sjö med södervänd balkong mot gården! Här bor vi på ett magiskt läge med närhet till både stadspuls och natur. Järlasjön som bjuder in till härliga sommardopp och skridskor vintertid. Bra förening med flera faciliteter som garage, eget gym och bastu. Vi möts av av en ljus, inbjudande och ytterst väldisponerad bostad med en…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
1 rum lägenhet på Betsövägen 8 Nacka - Saltsjö-boo - Orminge, Nacka kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Betsövägen 8 Nacka - Saltsjö-boo - Orminge, Nacka kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Betsövägen 8 Nacka - Saltsjö-boo - Orminge, Nacka kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Betsövägen 8 Nacka - Saltsjö-boo - Orminge, Nacka kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Betsövägen 8 Nacka - Saltsjö-boo - Orminge, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Betsövägen 8

Lägenhet
Nacka - Saltsjö-boo - Orminge, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
1 395 000 kr
41 m²
1 rum
vån 2/3
3 805 kr/mån
34 024 kr/m²

Betsövägen 8 – smart planerad 1,5:a om 41 kvm med fransk balkong Välkommen till en ljus och välplanerad bostad där varje kvadratmeter kommer till sin rätt. Här bor du i en social och inbjudande planlösning med generöst vardagsrum i öppen kontakt med köket, en avskild sovdel bakom eleganta skjutdörrar och stora fönsterpartier som ger ett härligt ljusinsläpp. Vardagsrum Det rymliga…

Premium
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
3 rum lägenhet på Fyrspannsvägen 6 Nacka - Jarlaberg, Nacka kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Fyrspannsvägen 6 Nacka - Jarlaberg, Nacka kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Fyrspannsvägen 6 Nacka - Jarlaberg, Nacka kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Fyrspannsvägen 6 Nacka - Jarlaberg, Nacka kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Fyrspannsvägen 6 Nacka - Jarlaberg, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Fyrspannsvägen 6

Lägenhet
Nacka - Jarlaberg, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
3 495 000 kr
75 m²
3 rum
vån 1
6 598 kr/mån
46 600 kr/m²

Kontakta mäklare för privatvisning. I hjärtat av eftertraktade Jarlaberg, med närhet till både stadens puls och naturens stillhet, hittar du denna trivsamma och välplanerade trea – en bostad som verkligen kombinerar det bästa av två världar. Här bor du i ett lugnt och omtyckt område med promenadavstånd till Nackas bästa shopping, välrenommerade skolor och vackra naturområden, samtidigt som…

Premium
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
Nacka - Finnboda, Nacka kommun
Kommande

Finnboda Varvsväg 14A, 2tr

Lägenhet
Nacka - Finnboda, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
42,5 m²
1 rum
vån 2/5
3 244 kr/mån
Balkong
Hiss
BOSTHLM Nacka
BOSTHLM Nacka
3 rum villa på Gammeluddsvägen 26 Nacka - Lännersta, Nacka kommun - bild 1
3 rum villa på Gammeluddsvägen 26 Nacka - Lännersta, Nacka kommun - bild 2
3 rum villa på Gammeluddsvägen 26 Nacka - Lännersta, Nacka kommun - bild 3
3 rum villa på Gammeluddsvägen 26 Nacka - Lännersta, Nacka kommun - bild 4
3 rum villa på Gammeluddsvägen 26 Nacka - Lännersta, Nacka kommun - bild 5
Kommande

Gammeluddsvägen 26

Villa
Nacka - Lännersta, Nacka kommun
BOSTHLM Nacka
Pris på förfrågan
91 + 30 m²
3 rum
2 430 m² tomt

Unik fastighet– möjlighet för drömboendet på toppen av berget med fri himmel och havsutsikt! Välkommen till Gammeluddsvägen 26 – en sällsynt möjlighet att förvärva områdets bästa fastighet, belägen högst upp på berget med panoramautsikt i 360 grader och vackra vyer över Lännerstasundet. Här njuter du av magiska solnedgångar, yoga på soldäcket, naturens stillhet och ett svårslaget läge med total…