Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av BOSTHLM Haninge
Mäklare Pierre Larsson

Pierre Larsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skarplöts allé 11D, Västerhaninge - Ribby, Haninge kommun
  • Såld 24 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PierreLarsson

Skarplöts allé 11D

Lägenhet
Västerhaninge - Ribby, Haninge kommun
BOSTHLM Haninge

81 m²

4 rum

6 337 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

32 037 kr/m²

BOSTHLM Haninge
BOSTHLM Haninge
Åkervägen 11, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 14 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PierreLarsson

Åkervägen 11

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
BOSTHLM Haninge

63 m²

2 rum

5 698 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 325 000 kr-5 %

21 032 kr/m²

BOSTHLM Haninge
BOSTHLM Haninge
Kattugglevägen 1, Vidja, Huddinge kommun
  • Såld 10 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PierreLarsson

Kattugglevägen 1

Villa
Vidja, Huddinge kommun
BOSTHLM Haninge

75+25 m²

3 rum

1 824 m²

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
BOSTHLM Haninge
BOSTHLM Haninge
Ribbyvägen 6, Västerhaninge, Haninge kommun
  • Såld 7 maj. 2025
profilfoto på mäklare
PierreLarsson

Ribbyvägen 6

Lägenhet
Västerhaninge, Haninge kommun
BOSTHLM Haninge

55 m²

2 rum

4 584 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 360 000 kr-6 %

24 727 kr/m²

BOSTHLM Haninge
BOSTHLM Haninge

Visar 26 - 29 av 29